Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van olyan albérlet ahol...

Van olyan albérlet ahol ezeket engedik?

Figyelt kérdés

-szobafestés (ki akarnám festeni pl.a nappalit halvány rózsaszínre, a konyhát élénk lilára, ha nem tetszik az alapszín?)

-szögelés (fel akarnék tenni pár képkeretet, posztert, égősort amihez szögek kellenek)

-kisállat (hozhatnék e oda magammal cicát esetleg?)

Ennyi ami érdekelne, mert sokaktól hallom, hogy ha albérletbe mész ezeket a dolgokat el kell felejtened...Nekem max ezek a dolgok lennének pluszba amit az albérletben szeretnék tenni, hogy kicsit otthonosabb legyen. Ti melyik oldalt ajánljátok albérlet kereséshez?



2020. okt. 16. 16:24
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Ha valaha lesz kiadó lakásom, én ezerszer inkább ilyen bérlőt látnék szívesen, mint partyarcokat vagy olyan - kisgyereket nevelő - bérlőt, aki visszaélne a fűtési szezon alatti moratóriummal, és egyèbként behajthatatlan tartozást halmoz fel ezen idő alatt.
2020. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg szokták engedni, de úgy, hogy az eredeti állapotot visszaállítod természetesen azt is saját költségeden. Hiszen egy élénk lila konyhás lakást nem igazán lehet kiadni.
2020. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nálam csak olyan albi jöhet szóba ahol a macskák élhet.
2020. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kisállat / szögelés lehet, az egyedi izlésű festést inkább saját ingatlanban javasolnám.
2020. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszii. végulis a festés nem annyira fontos a lényeg a cica meg a szögeléscsak pár kép lenne meg poszter és égősor amit a falon akarok majd függeszeteni :D
2020. okt. 16. 16:48
 6/17 anonim válasza:
100%

#1 vagyok , nekünk hagyta anno a tulaj, hogy szinte bármit csináljunk a lakással (cica jöhetett, de akkor már vagy 8-10 hónapja laktunk ott, és előzőleg megkérdeztem, hogy beleegyezik-e).

Hagyta a festést is, sőt: az előző lakónak azt is, hogy pasztellkrétával dekoráljon (mi is meghagytuk, szép volt).


Annyit várt el, hogy az állagmegóvásra figyeljünk, ha valami meghibásodik, azonnal szóljunk (sosem járt bent előzetes egyeztetés nélkül vagy amikor nem voltunk otthon), a lakókkal normális viszonyt ápoljunk, és hosszú távra béreljünk, vagyis kultúráltan érezzük jól magunkat. Az alap, hogy mi is megbízhatóak voltunk és normálisan fizettünk, illetve időben szóltunk mielőtt kiköltöztünk.

2020. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Azért a kiscica rendesen le tudja amortozálni a szövet bútorokat...
2020. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként ha nekem te szabnád a feltételeket, akkor nem igen köttetne üzlet.
2020. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
92%
Ja, az nem mindegy, h bútorozott vagy anélküli az albi. A miénk (macskás) üres volt, így emiatt nem kellett aggódnia, csak a beépített konyha és egy szekrény volt ott, mindent mi vittünk.
2020. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát bútorozottra gondoltam, de végülis bútorozatlan is szóba jöhet :)
2020. okt. 16. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!