Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan lehet (akár) azonnali...

Karcsi022 kérdése:

Hogyan lehet (akár) azonnali hatállyal albérlõket kirakni?

Figyelt kérdés

Nem én adtam ki nekik, én a házban tulaj vagyok és õk a szomszédjaim, az albérleti díjat fizetik. Milyen megoldás lehetséges?

Ugyanis hiába fizetik a díjat, gond van velük, hangoskodnak és ráadásul meg is fenyegettek engem, csak azért, mert szóltam, hogy hagyjanak fel egy rossz szokással...Ráadásul ebben a házban nagy a kereslet kiadó/eladó ingatlan után szóval nem kéne a ház tulajának aggódnia, hogy nem jönne ide senki vagy sokat kéne várni.



2020. okt. 19. 05:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen a válaszodat! :) No persze a kamerarendszer az közös szavazással a tulajokkal érhető el, a közösképviselő által bizonyára. De hát muszáj lesz ez...
2020. okt. 19. 13:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!