Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest VIII.kerület Szigony...

Budapest VIII.kerület Szigony utca (Corvin plázától 10p) milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdeklődni szeretnék,hogy aki jobban ismeri Pestet esetleg lakot már a VIII. kerületben vagy ahhoz közel,hogy mennyire "biztonságos"vagy tényleg annyira problémás mint azt mondják?

Köszönöm előre a válaszokat.



2020. okt. 20. 16:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Most már jónak számít ez a környék, azért cigókat látni fogsz az utcán.
2020. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
szerintem egyre kevésbé veszélyes a környék, lassan jó lesz a közbíztonság. kezd kiszorulni az akit nem szivesen lát az ember a közvetlen szomszédságában. egy ideje nem voltam arra, de szines egy utca lehet még mindig. Van ott roma, kinai, fekete, arab..... szerintem érdemes ide befektetni, az árak emelkedni fognak.
2020. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,de ha valaki tudd még róla írni szívesen elolvasom, Lány vagyok,párommal költöznénk,csak hogy olyan sok "rosszat" mondanak hogy gondoltam jobban utána kérdezek.
2020. okt. 20. 16:58
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Nézd meg a házat, a lakókat.

A környék már jónak számít, de elég ha egy kreol család van a szomszédban...

2020. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Laktam a környéken. Nem ért soha semmilyen atrocitás, bár nyilván lehetett még népes és hangos családokat látni. A környék egyre jobb, főleg a sétány felé közeledve, de azért még mindig vannak lepukkant részek.
2020. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
64%
De jó! 12 évvel ezelőtt néztem ott egy eladó lakást, de fényes nappal halálfélelmem volt.
2020. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

"Corvin plázától 10p"


Na pont az a problémás rész ami 10 percre van a Corvintól...

De miért nem sétálgattok el arra esténként??

2020. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sétálni, az adott házban kérdezgessetek. Melyik ház?
2020. okt. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, és az utolsó előttinek: Tervezzük más nem.

Utolsó: Ahol van egy pékség a spar hata mögött de igazából csak így ,hogy nem kötnek beléd meg semmi..

Amúgy meg tudom mindenhol vannak "rossz emberek", meg nem olyan kis utcában van a szigony utca..

2020. okt. 21. 10:44
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

9: Lakótelepi ház?

Csótányos lehet! Ennek járj utána!

2020. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!