Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest VIII.kerület Szigony...

Budapest VIII.kerület Szigony utca (Corvin plázától 10p) milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdeklődni szeretnék,hogy aki jobban ismeri Pestet esetleg lakot már a VIII. kerületben vagy ahhoz közel,hogy mennyire "biztonságos"vagy tényleg annyira problémás mint azt mondják?

Köszönöm előre a válaszokat.



2020. okt. 20. 16:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
46%

"Amúgy meg tudom mindenhol vannak "rossz emberek""


Csak nem ennyi mint errefelé.

2020. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%

Attól, hogy pár házat rendbe tettek, még a környék lakossága pont ugyanaz maradt!!

A 8. kerület az a 8. kerület most is.

2020. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%

Önmagában azzal, hogy 8. kerület semmi baj nincs, de a Szigony utca egy híresen rossz környék volt mindig is és most is az.

Ha kétségeid vannak, akkor sétálj arra párszor, egy péntek és szombat estét/éjszakát is ejtsetek meg.

2020. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
41%
Engem nem ért ott soha semmilyen baj, szerintem egyre jobb, nyugodtabb környék.
2020. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%
Mostmár jó környék. Régebben nem volt az, ezért is lehet sokaknak rossz véleménye róla.
2020. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,a mostani miatt kérdeztem,hogy igen régen rossz környék volt és hogy esetleg most is az e,de köszönöm a válaszokat, és este mindenhol vannak rossz helyek.
2020. okt. 28. 16:37
 17/23 anonim ***** válasza:
48%
Manapság már nem rossz környék.
2020. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
#16 Az, hogy fejlődőtt (mert azt el kell ismerni, hogy jobb, mint volt), nem jelenti azt, hogy JÓ is. :D Tapasztalat, évekig laktam ott. Nagyon színes az utcakép, nap, mint nap fogsz találkozni ordítozó, szotyit köpködő ci.ánnyal, csövessel, aki leakar húzni és ha nem adsz, majd elküld melegebb éghajlatra, a kutyasza.t is kerülgetheted mindennap. Persze csövi meg kutyasza. az garantált Pesten így is úgy is, de itt hatványozottan és egy nehéz nap után, mikor mész haza, hidd el egy idő után megfogja ütni az ingerküszöbödet. Pláne ha az ajtót is bezártad magad után, vágynál a nyugalomra és ezekután az első hang amit meghallasz az az idióta szomszéd. :D Mert elég 1 olyat kifogni, aki nem tud viselkedni, na azt éjjel nappal hallgathatod. És aki azt írja mindenhol van valami az nem lakott még normális helyen, mert a mostani hely, ahol lakom és a lakó közösség egy szinten sem említhető a Szigony utca és környékével. Gondoljátok meg ezerszer és tényleg sétáljatok többször el arra különböző időpontokban, érdeklődjetek a közös képviselőnél a szomszédokról. Aztán lehet nektek bejön ez a feeling meg ti keményebbek vagytok... :D
2020. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%

"Persze csövi meg kutyasza. az garantált Pesten így is úgy is"


Hát ez az.


"de itt hatványozottan és egy nehéz nap után, mikor mész haza, hidd el egy idő után megfogja ütni az ingerküszöbödet."


Lehet menni 2-3-szor ennyiért is lakni olyan helyre, ahol viszont nem 1 perc sétára van minden, ami csak eszedbe jut, kórház, színház, egyetem, boltok, bölcsőde, vonat, jó közlekedés, éjszakai boltok, ügyeletek, munkahelyek, hanem az egész kerületben nem tudsz bevásárolni se, dolgozni se, (Budai hegyek), és 2-5 km-rel arrább kell menni egy csomag papírzsepiért is, autóval, és hegyet mászni.


Minden világvárosnak a közepén van az ország összes csövese, nincs ez másképp Budapesttel sem.

Ezért egy dolog felelős: hogy ez az ország központja, a hajléktalanellátás és ingyen ételosztások központja, minden országos központi intézmény minden előnyével együtt.

2020. okt. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%

Az eredeti kérdésre, hogy milyen ott lakni,

a rövid válasz az, hogy: jó.

A bővebb válasz az,hogy: jó szar!

2020. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!