Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Rendben van, ha a lakótársamho...

Rendben van, ha a lakótársamhoz szó nélkül jön a barátnője ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Én sem örülök a koronavírusnak, de szerintem elég súlyos már a helyzet ahhoz, hogy csak úgy szó nélkül ne jöjjenek emberek az albiba (amiért én is ugyanannyit fizetek, mint a lakótársam). Persze lehet, hogy én félek túlságosan, de nyilván panelméret minden, senki se hord itthon maszkot, így legalább akkor tudjam, hogy hordanom kéne, amikor itt van valaki más is. Épp elég baj, hogy ők ezt nem veszik komolyan. Mi a barátnőimmel 1 hónapja nem voltunk egymásnál, pedig az egyiküknek van egy aranyos kiscicája és nagyon sajnáljuk mindketten, hogy nem tudom látogatni őket, amíg pici, de mit tehetnénk, haza se utazunk szülőkhöz a krónikus betegségeik miatt egy ideje, de attól még nekünk dolgozni kell, meg mindenki másnak is.


Úgy érzem, nincs jogom szólni ilyesmiért, csak szívni nem akarok a maszk hiánya miatt majd... eddig lekopogom egyikünk se volt koronás, pedig tömegközlekedünk is napi szinten. Biztos túlreagálom. :/



2020. nov. 3. 21:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
és azt honnan tudod, hogy nem voltatok koronásak?...
2020. nov. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
A legnagyobb rendben.
2020. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
33%
Istenem...
2020. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!