Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Fizetek mindent rendesen és a...

Fizetek mindent rendesen és a szerzodes minden pontját betartom, a tulaj mégis kirakhat akar máról holnapra csak úgy, ha o úgy gondolja?

Figyelt kérdés
Hatarozott szerződésünk van, eléggé érdekes személyiség. És néha utalgat ra h Félti a lakást és gondolkozzak stb, pedig semmit nem csinálok.

2020. dec. 10. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Mi szerepel a szerződésben, megállapodásban?
2020. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Lefényképeztél mindent, amikor beköltöztél?

Én csak úgy bérelnék lakást, hogy minden zeg-zugot lefényképeznék és

a szerződésbe belefoglalnám az átvett állapotot.

2020. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A szerződésedben benne van, h milyen feltételekkel mondható fel.
2020. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni a tulajt, hogy van-e valami, amire nagyon figyelj oda. Ez nem ciki, hanem normális. Amikor én adok ki lakást, mindig elmondom, hogy nekem két dolog nagyon fontos: egyrészt a rendszeres szellőztetés, főleg, ha tereget, mert ha túl magas a páratartalom, akkor penészedni fog a lakás, attól pedig nagyon nehéz megszabadulni, a másik pedig az, hogy dohos bútort nem hozhat a lakásba, mert annak a szaga beivódik mindenhova. Ha ez neki elfogadhatatlan, akkor nem én vagyok megfelelő partner. De sosem volt gond, mert neki is érdeke, hogy egészséges környezetben éljen.
2020. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

-ha nem fizetek

-ha 8 napon belül nem fizetek

-ha nem rendeltetésszerűen használom az ingatlant (pl szomszédokat zavarok)

-ha más személy is lakik itt életvitelszerűen

-ezek az azonnali felmondás Okai ennyi van a szerződésbe.

2020. dec. 10. 12:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
És ebből szerinted mi nem teljesül?
2020. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Minden teljesül tehát semmi nincs. Ilyen jellegű tehát semmit nem szegek meg.
2020. dec. 10. 12:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Azonnali felmondás csak akkor lehet, hogy a felsorolt pontok valamelyike nem teljesül. Felmondani persze lehet bármikor, de csak a szerződésben rögzített módon. Ha határozott idejű a szerződés, akkor neki anyagilag bukó téged idő előtt kitenni, és akkor sem egyik napról a másikra fog történni.

Én a helyedben egy ilyen célozgatás alkalmával rákérdeznék, mire gondol. Hogy odafigyelhess arra, ami neki ennyire fontos.

2020. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igazából leszarom nekem van elég dolgom én nem erek ra ilyen szarsagokkal foglalkozni, o kiadta a lakást én vállaltam

Hogy ugyan így adom neki majd vissza amint lejárt a szerződés az hogy o közben szellemi lett nem az én bajom. Én mindent betartok az hogy o egy pénzéhes csicska nem az én problémám. Rendezze le magában.

2020. dec. 10. 13:49
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"És néha utalgat ra h Félti a lakást és gondolkozzak stb"


Milyen _néha_?

Elvileg havonta 1x kell találkoznotok max.


Min gondolkozzál?...


Mi az a stb?...

2020. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!