Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Fizetek mindent rendesen és a...

Fizetek mindent rendesen és a szerzodes minden pontját betartom, a tulaj mégis kirakhat akar máról holnapra csak úgy, ha o úgy gondolja?

Figyelt kérdés
Hatarozott szerződésünk van, eléggé érdekes személyiség. És néha utalgat ra h Félti a lakást és gondolkozzak stb, pedig semmit nem csinálok.

2020. dec. 10. 11:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hogy költözzek ki, ennyi hat stb alatt kussol sumákol. ennyi.
2020. dec. 10. 15:56
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

Úgy tűnik, hogy te egy földre szállt angyal lehetsz,

de azért nagyon kíváncsi lennék a tulaj verziójára is?!

2020. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%
Tehát jól értem, az a gondja, hogy őneki kéne a lakása, de te benne laksz? Akkor mondjon fel, jogában áll, de a szerződésben foglaltak betartásával és fizesse meg az ilyenkor szokásos összeget, amiért határidő előtt távoznod kell.
2020. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

A szerződésed határozott időre szól. Ennek bekövetkezte előtt, csak akkor mondhat fel, ha a szerződés feltételeit nem teljesíted.

Előtte is felmondhat, kölcsönös megegyezéssel.

Ha nem akarsz kiköltözni, akkor pénzbelileg ráfizet, mert kártérítést kérhetsz tőle szerződésszegés címén. (Közben így-úgy megkeserítheti az életed, amíg ott laksz).

2020. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%

Azt lesheti bármelyik bérbeadó, hogy egyik napról a másikra kiköltözök, mert ő úgy véli, hogy én szerződést szegtem. Rendes felmondási idő leteltével költöznék csak ki, ha ez neki nem tetszik, akkor mehet a bíróságra, aztán várhat az ítéletre.


Ha a határozott idejű szerződésben nincs felmondási jog, akkor meg egyáltalán nem költözök ki a lejártáig. Ha ezzel valami gondja van, akkor szintén menjen a bíróságra, addig én továbbra is nyugodtak lakom ott. Ha nagyon szépen kér és egy bizonyos összeget is felajánl mellé, akkor nyilván elgondolkozom rajta, hogy előbb elmenjek.


Nincs olyan, hogy egy jöttment ember "megkeseríti az életemet". Ilyet legálisan nem tehet és nyilván nem is fogok eltekinteni a feljelentéstől, ha bármivel próbálkozik.

2020. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Utolso én is így gondolom. Igen angyal vagyok én bérlek egy ingatlant semmi panasz nincs ram

Fizetek rendesen minden rendben van. Az hogy o a demonjaival küzd engem nem igazán érdekel. Van elég dolgom erre nem érek ra.

2020. dec. 10. 20:37
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
"nem erdekel engem", majd egy internetes forumon írsz rola egy kerdest es rendszeresen visszajarsz, elolvasod a kommenteket, es persze rendszeresen leirod, hogy teged mennyire nem erdekel...
2020. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!