Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyedül bevállaljam az albérle...

Egyedül bevállaljam az albérletet?

Figyelt kérdés

Ahol párom él, oda nem szeretnék vissza menni, de neki kényelmes ott, így ő nem szeretne albérletre pénzt kidobni, amit megértek, de én még nem szeretnék vissza menni különböző okok miatt.

A családom is ellenzi az albérletet.

Igazuk van, pénz kidobás stb...ezekkel tisztában vagyok, de a jelenlegi szobámban nem férek el, sok a cuccom és szeretnék végre egy saját kis kuckót.


Tehát:Ingatlant nem tudok venni, egy szobát nincs értelme bérelni, ahol idegenekkel kell lakom, így muszáj vagyok albérletbe menni.

Amit Kinéztem tökéletes egy pár számára, közösen nem is lenne vészes a bérleti díj, de egyedül kell mennem, így sanszos, hogy hónap végére higy fogok kijönni.


Nem tudom bevállaljam-e.

Álmaim lakása, szükségem van a helyre, egyszerűen nem férek már a szobámban, annyi cuccom van és vágyok egy igazán önálló, külön életre.



2020. dec. 27. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
És miért nem selejtezed ki azt a cuccot, amitől nem fersz el???
2020. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Saját háztartási eszközeim, berendezési eszközök, dísztárgyak, amiknek eszmei értéke van. Lenne mindennek helye egy másik lakásban.
2020. dec. 27. 00:25
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Értem. Hát akkor nincs más hátra csinálj egy "mérleget", bevételek, kiadások, írd össze, és nézd meg, hogy a fix kiadások után mennyi marad meg, és az elég - e a megélhetésre.
2020. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2020. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha egyedül laksz, mért tartanál fenn és bérelnél két fős lakást?...

Válassz egy egy főset!

2020. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Anyádéknál szorongsz vagy selejtezel.

2. Kisebb lakást keresel vagy távolabb olcsóbbat.

3. Keresel egy nem idegent, hogy ketten béreljétek.

2020. dec. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A párodat dobd ki.

Nem teljesen értem a szitut. Külön laktok, mégis a párod? Ő hol lakik, az anyjánál? Miért nem akar veled közös háztartásban lakni? Bérelnél egy lakást 2 személyre, hátha meggondolja magát?

2020. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha van hol laknod akkor ne berelj lakast. Nagyon sok penzt elvisz.

Inkabb sporolj es a paroddal ha komolyabbra fordul a dolog akkor vesztek kozosen egy lakast.


Ha nem akarsz a parodhoz koltozni, gondolom az anyjavel el, akkor berelj raktarat a cuccaidnak vagy egy garazst es elj a csaladodnal.


En 26 eves koromig a szuleimmel laktam, utani tobb mint fel evig anyosomeknal voltunk a felesegemmel, aztan 2 ev alberlet utan lett sajat hazunk. Viszont a 2 ev alatt rengeteg penz elment alberletre. Osszeget nem irok mert nem Magyarorszagon bereltunk de az a penz sokat segitett volna hazvasarlasban es most kevesebb lenne a torlesztonk a hazra.


Ha 80.000ert berelsz lakast az kozel 1 millio evente, 2 ev utan 2 millio.

Ha a parod is felretesz ennyit mivel nem fizet alberletet akkor 4 millioval indultok ha kozosen vennetek lakast.

Ennyi penzzel csak kaptok hitelt.

2020. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A bakkja szerintem nem fog penzt kidobni házra, majd a csaj megveszi azt bekoltozik
2020. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9: Javaslom a Kérdezőnek felvértezni magát:

[link]

2020. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!