Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi ma a "piaci ára"...

Mennyi ma a "piaci ára" Budapesten egy albérletnek? Mitől függ, hogy olcsó vagy drága?

Figyelt kérdés

Tagja vagyok egy g*ci drága albérletek nevű csoportnak, ahová nagyon mókás hirdetések szoktak kerülni. Viszont ha fölteszem a kérdést a tagok közt, hogy akkor mégis ki mennyiért adná az adott ingatlant, azt a kerülő választ kapom, hogy "piaci áron".

Namármost a piaci ár ugye az az, amit megfizetnek érte, tehát nem vagyunk beljebb :D. Ha ezt valaki sokallja, az attól még piaci ár.

Szóval egy lakás Budapesten, de nem a Rózsadombon, hanem átlagos, többnyire jól megközelíthető helyen fekszik, kb. mettől meddig mozoghat szerintetek árban?

Szoba esetében mennyi ugyanez?

Szeritnem jelenleg szoba 40-60, egyszobás garzon 90-110 körül rezsi nélkül.



2021. jan. 12. 08:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

#20:


Én is így gondolom. Azonban a lentebb linkelt kérdésnél (#16, #20, #23, #24, #26 válaszok az enyémek), kapásból belém álltak (már törölve lett pár válasz), hogy én vagyok a hülye, mert nem akarok kizsákmányoló pénzb*zi lenni.


#11-15-19 voltam.

2021. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2021. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha nem sürgős, érdemes várni. Most épül a Bosch, belső infó, hogy nagy kereslet lesz a környékbeli lakásokra :-) Akkor is adhatod jó áron, csak nem mindegy, kinek.
2021. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Arra a Bosch épületre gondolsz, aminek az építése kvázi megrekedt? A nagy home office hullám miatt egyre kisebb rá az esély, hogy a kőbányai Bosch épületek ki lesznek használva. Ráadásul a Bosch szintén kőbányai bérelt épületéből költöznének oda át emberek, szóval nagy bővülés amúgy sem volt várható.


Eleve a korona miatti munkaerőpiaci változások az ingatlanpiacot is át fogják rajzolni. Valószínűleg egyre kevésbé lesz fontos munkahelyhez közel költözni az ilyen irodai jellegű munkák tekintetében.

2021. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
23: Hol épül?
2021. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!