Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Most először fogok panelban...

Most először fogok panelban lakni , négyemeletes panel negyediken,mire számitsak?

Figyelt kérdés
Eddig világéletemben faluban éltem nekem nagyon új közeg lesz.
2021. jan. 18. 17:32
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Felső sarok lakásról van szó de körbe van építve vannak mellette nagyobb épületek meg magasabb panelek. Végülis albérlet, a parom városi csak nekem lesz ez szokatlan.
2021. jan. 18. 18:27
 12/23 anonim ***** válasza:
32%
Látszik hogy falun nem terem a humorérzék, ellenben a gyökérrel kedves lepontozó kérdező.
2021. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
És arra is hogy a sok lépcsőzéstől tele lesz a tökod". A 4 emeleteben nincsen lift,és + Mfsz azaz 5 szintet lépcsőzni minden áldott 1-es nap legalább 2x..és sokszor,4x,meg 6x meg 8x.
2021. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
15%
Ott a sok panelproli nyomorult, más baj nincs.
2021. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
17%
Telesen otthonosan fogod érezni magadat, mert a panelekben is sok a marha.
2021. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
14%
A panelprolikkal szemben neked van mentséged, mert csak ideiglenesen költözöl közéjük.
2021. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16%
Légy kíméletes az ott lakókkal, hiszen ők az alsóbb néposztály egyszerűbb gyermekei és a bezártságtól sokan már idegbetegek. Az életük két legnagyobb öröme, hogy ócsó a fűtés és van lyuk -még- a se..ükön.
2021. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%
A panelprolizók elmehetnek a p***ba. Egyrészt nem rossz, mert nem az anyagtól rossz egy lakás (általánosságban). Másrészt jobb az infrastruktúra, mint a legtöbb lakópark körül. Harmadrészt valószínűleg anyagi okai is vannak, hogy itt laknak, bár valószínűleg ennyiért szép házat kaptak volna egy faluban. Akkor mindenki proli, akinek ugyan van háza, de az értéke kevesebb, mint mondjuk 20 millió Ft? Ez talán kevés pénz? Neked van ennyid ott anyucinál, vagy az albérletben? Többnyire kulturált emberek laknak panelban is, nem prolik.
2021. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy elment ilyen irányba a válaszadás nem ez volt a szándékom mikor feltettem a kérdést.


Én is jobban szeretek kertes házban élni de most erre lesz lehetőség, mert munkalehetőség meg ott van...

Remélem azért jó szomszédokat fogok ki.

2021. jan. 19. 06:48
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
#18 vagyok, én kérek elnézést 🙂
2021. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!