Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Az ilyen ablaktalan, félreeső...

Az ilyen ablaktalan, félreeső lyukakban kialakított szánalmas bérleti "lakások" milyen épület mely részei? Több ilyet látok mostanában.

Figyelt kérdés

Most hirdetik ezt a 10 m2-es viccet 90 ezer + rezsiért. Kutyámat nem költöztetném bele. Viszont sok ilyet láttam az utóbbi időben, tehát van ezek szerint rá kereslet. Egyáltalán mi volt ez azelőtt, hogy valakinek megfordult a fejében, hogy "lakást" csináljon belőle?


[link]

[link]



2021. jan. 19. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Közös vécé a körfolyosón, seprűtároló, leválasztott cselédszoba stb. Tipikusan belvárosi körfolyosós házak közös helyiségeiből lettek kialakítva, melyek nem lakhatásra szolgáltak.
2021. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ez durva,manapság már mindenből pénzt akarnak.Legközelebb a kerti pottyantóst meg a mellette lévő disznóólat adják ki.
2021. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szociban osztották fel ezeket a körfolyosós nagypolgári lakásokat ilyen okosan.
2021. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Legtöbbször pince.

Szuterén = föld alatti, szó szerinti fordításban.

2021. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is szuterénnek nézem. Nagyon durva, még akkor se laknék ilyenben ha fizetnének érte.
2021. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek akár magas emeleten is bőven Bp. belvárosi körfolyosós, 1900 körüli házakban. 10, nagyon max. 20 nm, csak ajtó, ablak nincs, max. lichthofra. Így lett szétosztva anno egy-egy olyan ház, ahol eredetileg egy lakás volt egy emelet vagy mint írták, folyosóként közös volt a vécé. A rezsije biztos kicsi. :)
2021. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy adtak erre lakhatási engedélyt? 10 nn kb mint egy babakocsi tároló, a társasházban.
2021. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy nagyobb lakásból leválasztották.
2021. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát az tény, hogy nem valami szimpatikus lakás, főleg nem ennyi pénzért, de azért az, hogy "Kutyámat nem költöztetném bele." erős túlzás. Azért lehet itt élni. A kérdést olvasva, mielőtt megnéztem a képeket, abszolút nem erre a típusú "lyukra" számítottam. Ha keresgélsz egy kicsit az albérletpiacon, akkor bizony találsz hasonlót, de ennél sokkal rosszabbat is, jellemzően a már említett szuterén helyiségeket szoktam látni olyan állapotban hirdetve, hogy tiszta penész vagy salétrom a fal, kábelek kilógnak a falból, a puszta betonra van ledobva egy ócska matrac stb. Na én az ilyet nevezem olyan lyuknak, amibe a kutyámat sem költöztetném, nem ezt amit linkeltél.
2021. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9: én értem, hogy itt nincs penész, meg le van burkolva és szép a konyhaasztal.

De aki ide költözik, teszem azt egy dolgozó férfi, az hogy visz fel magához egy csajt, bemutatva ezt a 8m2-t, hogy ő itt él? Komolyan mondod, hogy laknál egy ablaktalan lyukban?

Persze, mindig vissza lehet nyúlni Közép-Afrikáig, hogy ott nagyságrendekkel rosszabb, de most a minket körülvevő általános viszonyoknál maradjunk kérlek.

Arra is kíváncsi lennék amúgy, hogy a kábeles szuterént kiveszi-e bárki, mert az egy dolog, hogy hirdetik.

2021. jan. 27. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!