Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletbe menni egyedül...

Albérletbe menni egyedül milyen lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Főleg olyanoktól szeretnék választ kapni akik egyedül laknak albérletben. Kíváncsi vagyok, hogy miért döntöttél így, hogy egyedül mész albérletbe, milyen volt egyedül, esténként nem volt e ijesztő a nagy csend, mennyire boldogultok el magatokkal? Hamarosan albérletbe mennék mivel családom hektikus mániáit már nem bírom elviselni, nekem meg más vágyaim vannak lakhatásilag. Mennyire lehet megélni egy albérletben egyedül lakóként?



2021. jan. 23. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül jöttem albérletbe,mert már nem -bírtam a családomat elviselni, nyugalmam sem volt.

Az első 2 hét volt nehéz, majdnem hazakoltozem, de már megszoktam és nagyon szeretem. Nem költöznék már haza. Félni nem félek.

Anyagilag nem könnyű, egyedül de spórolok és így jut mindenre.

Én csak ajánlani tudom.

2021. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Amondó vagyok, az ember lelki egészsége a legfontosabb dolog a testi egészség mellett.


És még mindig inkább egy nyugodt albérlet, mint egy olyan hely ahol az ember kikészül idegileg, lelkileg.


Aztán persze ott van fejben, hogy nem lesz saját lakás, az albérlet meg kidobott pénz, de ha lelkileg kikészül az ember, akkor még mindig többet veszít, szó szerint éveket az életéből.

2021. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12.egyetértek.

több tíz év lenne mire sajátra lenne és közben csak szenvedek itthon közben lenne könnyebb lehetőség viszont áldozattal jár. de lelkibékéért néha a könnyebb utat célszeru választani..

2021. jan. 24. 23:11
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is #12 vél érték egyet. Ne hagyd a fiatalságodat. Engedd most szabadon lesznek nehézségek de ne engedj az aggodalmaknak
2021. jan. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár szörnyű, hogy a fizetésem harmada rámegy, néha kidobott pénznek érzem mégsem bántam meg. Válás után költöztem haza Anyámhoz, még elment az első 2 év amíg dolgozott, de amikor nyugdíjas lett már nem bírtam ki, hogy folyton a fenekemben van, nem megy sehová, semmi magánszférám nem volt. Egy évig húztam így, aztán rendeteg veszekedés után inkább egy közeli albi mellett dönöttem (mivel egyedül él, ha bármi van 20p alatt odaérek de mégsem tud papucsban átjönni). Új barátom/férjem nincs, 30 pulsszosan meg már nem opció idegenkkel együtt lakni.
2021. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!