Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kisebbségnek kiadnátok lakást,...

Kisebbségnek kiadnátok lakást, ha normálisnak tűnnek?

Figyelt kérdés
Magyarország legnagyobb kisebbségéről van szó. Férfi + nő.

2021. febr. 22. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:

28-as: szerintem nem érted. Ha él Magyarországon 9 millió magyar és 1 millió cigány, de mindkét népcsoportból közel 3000-3000 ember ül börtönben, akkor szerinted melyik népcsoportban van arányaiban több bűnöző?

Fogalmam sincs a számokról, nem tudom, hogy ez igaz-e, amit itt leírtak, de ha ez igaz, akkor azt jelenti, hogy a teljes magyar lakosság 0,03%-a börtöntöltelék, a cigányok esetében ez a szám 0,3%. Vagyis a cigány lakosság körében arányaiban tízszer több a bűnöző, mint a magyar lakosság körében.

2021. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:

41: ezt próbáltam magyarázni neki, de ez egy troll!

Vagy rohadtul nem érti az egészet....

Tök minxegy h 15 évvel ezelőtti az adat.... az arányok a lényeg.

2021. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
0%

41 nem ez a lényeg az a lényeg hogy valaki 10 évvel ezelőtti adatokat akar számolni a mai átlaggal!!! Ezt nem lehet megérteni?!

És már bocs de ha a cigányság 1%-a csak bűnöző akkor mi az hogy velük van tele a börtön hogy a cigányok 90%-a bűnöző meg börtön töltelék mert erről volt itt szó!

Mikor hiába mennyi most az átlag de a fele az magyar! Akkor hogyan lehet cigányokkal tele a börtön! És ha már cigányság akkor nézzünk a külföldi cigányokat is! Ne csak az ittenieket! Nézzünk ugyan ugy azt a 10 millió ciganyt azzal csináljunk valamit…!

41 a 42-es meg tény szerüen mondott mindnet hogy a cigányokkal van tele a börtön meg börtön statisztikákról akar pofázni mikor nem tartják számon!!! Anno lehet 2006-ban igen de azóta éltél 15 év! Nincs ra hatása senkinek sem főleg nem az ilyen kis hülyéknek akik képzeletben élnek! 1 börtönben sem voltak nemhogy az ország összes börtönében! De még csak statisztikákat sem láthatnak mert nem is létezik! Erről van itt szó

2021. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
0%
42 a troll itt csak te vagy! A logikád halott
2021. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:

43: Nem ez a lényeg. Ha igaz, hogy a börtönlakók fele cigány (és most tökmindegy, hogy 3000, 4000 vagy 5000 emberről beszélünk), akkor ez azt jelenti, hogy egy albérlet kiadásánál tízszer nagyobb az esélyem arra, hogy bűnözőt fogok ki, ha romának adom ki és nem magyarnak.

A kérdés tehát az, hogy be akarom-e vállalni ezt a kockázatot vagy sem.

Nos, én nem. És ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy 2006 óta hogyan változtak a számok, mert drasztikus javulásra nem számítanék. Tekintve, hogy a vidéki romák munkaerőpiaci helyzete folyamatosan romlik, azaz egyre többen kénytelenek alternatív megoldásokat keresni a megélhetésre (van, ahol nemzedékek óta ebből él a család), nem hiszem, hogy arányaiban sokkal kevesebb lenne ma a börtönökben a cigány, mint a magyar.

2021. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
0%

De utolso nem ezzel van a baj! Hanem azzal hogy olyan kijelentések vannak hogy cigányokkal van tele a börtön meg hogy a cigányság legtöbbje csak bűnöző! Mikor kevesebb mint 1,5% volt börtönben anno és mind ezt úgy mondják hogy 15 éve nincs adat róla!!!! Ezzel van a baj fel tudod fogni?!

Az meg alap hogy mindenkinek utána járunk nem csak cigánynak!

2021. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:

46: Rendben, igazad van, valóban erős túlzás azt állítani, hogy minden roma bűnöző és az, hogy velük van tele a börtön. De ismerve az elmúlt 15 év társadalmi-gazdasági változásait te valóban kijelentenéd, hogy annyit javult volna a helyzet, hogy ma már arányaiban ugyanannyi cigánybűnöző van, mint magyar? Mert ez 6000 fogvatartott esetében azt jelentené, hogy 600 cigány mellett 5400 magyar ül. És mindketten tudjuk, hogy ez nagyon nem igaz.

Tehát romának kiadni a lakást még mindig sokkal nagyobb kockázat, mint magyarnak. Nem vagyok én sem rendőr, sem magánnyomozó, hogy olyan mélységében tudjam lekáderezni a potenciális bérlőjelölteket, ahol kiderülne a sittes múlt. Úgyhogy a legkisebb kockázatot próbálom vállalni. És bocsáss meg, de gondolom, te is így tennél.

2021. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy igy tennék de amit magán személyként megtudsz tenni az a facebook profil megnézése előző lakcím megnézése de ez az alap mindenkinél szerintem… meg egy telefonos beszélgetés hogy mit dolgozik stb

Igen 600 de most nézzünk Amerikát ott nyilván van tartva! És tényleg nem csak aranyilag követik el a feketék a több bűnt! Sima számilag is a legtöbb bűnöző az fekete! És sokkal kevesebben vannak… itt meg lehet nézni hogy fele fele arányban vannak!

Meg ahogy mondtam ha tényleg akkora osszemérést akartok csinálni akkor az összes cigánnyal mert mindenhol majdnem ugyan az a kultúra...

aranyilag nem lehet ezt kijelenteni de ha az arányokat nézzünk akkor kevesebb mint másfél százalékuk börtön töltelék ami magáért beszél! Nem hogy a fele de csak egy elhanyagolható része...

és akkor lehet nézni a kisebb ügyeket… ebben biztosra merem állítani hogy ugyan annyi!

Vannak magyar barátaim van amugy olasz is csak mellékesen...

A volt barátnőjének az új pasija aki szintén magyar volt évekig fenyegette hogy ha elhagyja akkor ki rakja a meztelen képeit meg szex videóit a netre és ezt több lannyal is eljátszotta le… az a srac szintén full magyar társaságban van

Mindkét oldalról ki lehet fogni rossz alakokat

Érdekes módon most a magyar is segélyért csinál gyereket… 😂😅 azert vallanak be 3-4 gyereket...

2021. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
0%
Ja igen a videokat titokba vette fel...
2021. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
93%

#48 rettenetesen tájékozatlan, ilyen tipikus kocsmai beszélgetéseken informálódott buta ember lehetsz.

A többi válaszaid és az erőltetett emóta használat még inkább alátámasztja ezt.

Én értem, hogy valamiért kötelességednek érzed a cigányokat védeni (gondolom te is az vagy), de attól hogy ostobaságokat beszélsz még nem lesz igazad.

Sőt, attól hogy elhiszed a saját hazugságaid csak magadnak ártasz.

2021. febr. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!