Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mernétek olyan környéken...

Mernétek olyan környéken lakni, ahol most ősszel megerőszakoltak egy egyetemista lányt?

Figyelt kérdés
Angliában járok egyetemre és jövőre leszek másodéves, így már nem fog nekem járni a kollégium. Három másik lánnyal szeretnénk összeköltözni és találtak egy lakást, ami nagyon tetszik nekik. Nem tudnak sokat költeni rá és mindenképpen szeretnének kertet szóval nekik ez lenne a tökéletes ház. De az a helyzet, hogy ezen a környéken most ősszel megtámadtak egy velem egykorú lányt és ez nagy hír is volt abban a városban. Őket ez nem zavarja, de én egy kicsit parázok, de nem merem nekik elmondani. Szerintetek ahol egyszer történt ilyen, arra nagy esély volt, hogy megint megtörténik?

2021. márc. 1. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
nefossá
2021. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy eset miatt nem kell beparázni.

Másrészt vegyél gázsprayt!

2021. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ritka dolog, ha ugyanott, ugyanaz megtörténik.

Persze ha a környék eleve gettósodik, (nem véletlenül olcsó) akkor ott bármi előfordulhat.

Ne járkálj haza éjszaka, vagy csak taxival háztól-házig.

És tényleg nem árt spray, vagy sokkoló, ami mindig a kezedben legyen, ha kiszállsz a kocsiból!

2021. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

...és a sofőrt kérd meg, hogy addig ne menjen el, míg be nem érsz a házba!

2021. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Itt Budapesten is sok a keseles meg kirablas a 8. Kerulet legtobb reszen,megis koltoznek oda kulfoldi egyetemistak,mert az ingatlankozvetitok elfelejtik veluk kozolni,h az egy veszelyes kornyek tele kotekedo cigannyal.


Nalatok ugyanez lehet,h a lakotarsaid nem tudnak rola,h rossz kornyekre koltoztok. Ksrdezd meg,h ha szivesen szexelnek idegennel a lakas miatt (ugyanis a kornyeken megeroszakolnak labyokat stb),akkor nem egyszerubb-e,ha penzert csinaljak es akkor tellik elitebb kornyeken is lakasra???

2021. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, ami bárhol, bárhol megtörténhet, környéktől függetlenül. Sőt, kicsi az esélye annak, hogy 2x pont ugyanott ez megtörténjen.
2021. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nyilván ha rossz a környék, megtörténhet bármikor.

Szerintem ne erre koncentrálj, de érthető a félelmed.

A helyzet az, hogy bárhol megtörténhet erre nincs garancia.

2021. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!