Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha verfoltos a matrac tobb...

Ha verfoltos a matrac tobb helyen attol visszakapom a kauciot vagy nem nezi at annyira a bérbeadó? lepedovel takarva adom vissza ahogy kaptam azzal + agytakaro

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 22:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
75%
Mitől véres,mennyire?
2021. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt a matracot ki kell dobni mert senki nem fog ráfeküdni többet. Ergo neki kár. Ha szerencséd van nem veszi észre. Ha nincs akkor buktad.
2021. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem tűntesd el,de minél előbb.Az bizonyítéknak számít.
2021. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%

Ha már valaki belemenstruál egy matracba (akár véletlenül), akkor legyen annyi benne hogy eltakarít maga után. (tisztíttatás, vagy matrac csere)

Tedd fel magadba a kérdést, hogy te belefeküdnél e egy ilyen matracba.

2021. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél oda egy új matracot!
2021. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
25%
Egy fekete matrachuzatot varrass ra sajat koltsegedre. Beszeld meg a berbeadoval.
2021. márc. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
Te komolyan ott akarod hagyni a véres matracot és elsunnyognád? Ki leeht tisztíttatni, lehet venni újat, vagy meg lehet beszélni a bérbeadóval, hogy a matrac árát, vagy a tisztításának költségét vonja le a kauciódból. De ne hagyd csak úgy ott, ne takargasd mert ez gusztustalan megoldás.
2021. márc. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%

Abba belegondoltál már, mennyire ciki lesz, mikor előtted szedi le a lepedőt a matracról, és meglátja, hogy mennyire véres?

Én biztosan nem hoznám magam ennyire kínos helyzetbe.

2021. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
86%
Én biztos megnézném a matracot, s bizony vonnám le az árát a kaucióból. Ez van!
2021. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
de le szoktak leszedni a lepedot meg az agytakarot ha rendet rajok szepen akkor is ? eddig meg nem neztek meg sehol ahol eddig voltam csak ez egy uj lakas volt nem lakott meg senki ezert felek hatha. menstruacio . de nem Jon ki a ver probaltam csak elkenodik. IKEA hovag matrac. van valakinek tapasztalata a tisztitassal ???
2021. márc. 15. 10:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!