Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha verfoltos a matrac tobb...

Ha verfoltos a matrac tobb helyen attol visszakapom a kauciot vagy nem nezi at annyira a bérbeadó? lepedovel takarva adom vissza ahogy kaptam azzal + agytakaro

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 22:12
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
85 ezerert beperel ? ugy hogy nem is tudja bizonyitani
2021. márc. 17. 16:07
 32/39 anonim ***** válasza:
93%

85 ezerért már simán perelhet :D

Majd dns mintával bizonyítja :D

Te vetted ki szerződés szerint szal van bizonyítéka :)))


Inkább legyen benned gerinc és legalább a tisztítás árát fizesd ki...


Kaució vissza adásnál megkérdezték van-e olyan amiről tudniuk kell... Te elhallgattad hazudtál... Simán perelhet.

2021. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
92%
Kedves kérdező, jót fogunk majd röhögni rajtad, mert nem csak matrac ára lesz kifizettetve veled hanem az eljárási költségek, amik százezres nagyságrend ha bíróságra kerül az ügy.
2021. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
6%

Amúgy az a vicc, hogy Angliában mindig a tulaj kötelessége lecserelni a matracot újra, mielőtt kiadja a házát. Valahogy itt kelet-Európában nem úgy gondolkoznak az emberek a matracról mint alap higiénia más matracába nem fekszek bele, nem a vér miatt, úgy alapból se. Szóval ott már a tulaj is úgy gondolkodik, hogy alapvető dolog a csere, persze amelyik normális lakást ad ki.

Én pl cseréltem matracot mielőtt elköltöztem mert kavétól a sörig mindent beleborítottam és amikor megkerdeztem lecsereli-e azt mondta a tulaj az majd a következő bérlő eldönti. Emlékszem milyen drága meg hosszú meg körülményes volt kicsereltetni, csak az a tény, hogy el akartam vitetni a régit, hogy dobják ki majdnem megduplazta az összeget. Ez azért van mert a magyarok nem foglalkoznak vele, elég ritka a matraccsere, nincs is úgy bejáratva az üzlet mint Angliába. Ott egy applikacióban nyomsz 2 gombot és másnap ott az ágyadon a vadiúj matrac akkor is ha lepcsőzni kell.

2021. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nemeteknel a kaucio 2/3 visszafizetheto ha nincs latvanyos gond, a maradek az a futesi elszamolasi idoszak vegen.... ez "megfeleloen" idozitett felmondasnal masfel ev is lehet....
2021. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
90%
A szégyen az, hogy rajtam a semmiért húzták be a kauciót a legutóbbi albérletemnél. Csupán annyi volt az indoka a tulajnak, hogy "Hát, kicsi, kevés nyugdíjam van, hamar elment az a pénz, nincs már belőle, így nincsen vissza kauició", te meg még így is visszakaptad. :)
2021. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
kaució*
2021. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Angliában? Nekem él ismerősöm Angliában, tavaly költözött. Egy szobát vett ki, ő maga vett új matracot az ágykeretbe, mert a régi olyan volt, hogy nem szívesen feküdt benne. Ahol előtte lakott se cserélték le a matracot, úgyhogy erre nem általánosítanék, hogy a magyarok igénytelenebbek.


Kérdező: Nagyon undorító vagy. Ha van egy kis gerinced elnézést kérsz és kifizeted a tisztítás árát. Én 15 éve menstruálok, de maximum kétszer fordult elő még a legelején, hogy véres lett a lepedő (nem a matrac!!). Azonnal kimostam, már tizenévesen volt annyi eszem. Ha kóros vérzési zavarod van vegyél Tena Lady pelenkát.

2021. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
én meg 18 éve menstruálok én nyertem!!
2021. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!