Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha nincs a kollégiumban...

Ha nincs a kollégiumban ruhaszárító, akkor most nekem kéne vennem, hogy majd ha kiköltözöm 2hónap múlva itt hagyjam?

Figyelt kérdés
Most komolyan nekem kell vennem egy szárítót, amit aztán vagy itt hagyok vagy cipelek haza?!

2021. márc. 16. 15:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Vagy nem mosol.
2021. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Ezt komolyan meg kell kérdezned?
2021. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 alletta ***** válasza:
47%
te is tudod, hogy nem neked kell venned. nagyon unatkozhatsz.
2021. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elviszed a ruhákat a szüleidhez és ott mosol, vagy keresel egy mosószalont, ott van száritógép is, vagy veszel szárítót és kiköltözéskor vagy hazaviszed magaddal, vagy otthagyod, vagy eladod valakinek, ami még marad a kollégiumban.
2021. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a szobatársaidat hogy ők hogy oldják meg. Lehet, hogy van szárító, csak valamiért te nem vetted észre. Nálunk volt. De felaggathatod másra is. Kifeszítesz egy-két madzagot a szekrény és az ablak között és kész.


Egyébként ne haragudj a kérdésért, de hogyhogy most merült fel ez a kérdés? Mármint most egyrészt nagyon kevés ember lakik koliban, másrészt eltelt a tanévnek több, mint a fele. Még a második félévnek is ez már a 6. hete (egyetemen, gimiben még több)

2021. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

5

most józanodott ki

2021. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

5-> Köszönöm a tippet, ezt fogom tenni!


Spóroltam a ruhákkal, és főleg a fürdőköpenyben voltam a szobában. Aludni is meztelenül szoktam, nekem úgy kényelmes, napközben is úgy szaladgálok a köpeny alatt, mert ugye egyedül vagyok. Nem bűzlök, fürdök naponta, így nem igényeltem hogy mossak. Heti egyszer megyek ki gyakorlatra, akkor olyan ruhában, amit itt bent nem is hordok. Egy hónapja költöztem be, remélem kielégítettem a kíváncsiságod.

2021. márc. 16. 15:40
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

2-3000 Ft egy ruhaszárító állvány.

Ha kevés a hely a szobában akkor van torony szerű is.

2021. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmm, biztos jó szaftos lehet az a köpeny egy hónap után. Nyami.
2021. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8-> inkább szerzek egy kötelet és arra feldobálom, nem fizetek potyába ilyenért.

9->

Engem nem zavar, más meg nincs itt ☺ otthon se mosom 1-2 hónapnál gyakrabban ki a törülközőmet.

de nem rohad, nem penészes, ne fossál ☻

2021. márc. 16. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!