Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha nincs a kollégiumban...

Ha nincs a kollégiumban ruhaszárító, akkor most nekem kéne vennem, hogy majd ha kiköltözöm 2hónap múlva itt hagyjam?

Figyelt kérdés
Most komolyan nekem kell vennem egy szárítót, amit aztán vagy itt hagyok vagy cipelek haza?!

2021. márc. 16. 15:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hát én igazából nem is értem ezt a kérdést, mármint egy ruhaszárító azért nem egy nagyon költséges dolog és utána még bármikor jól jöhet, ha máshova nem akkor a koliba a következő évre. Max. a szállítása lehet problémás és elhiszem, hogy nem akarsz megbuszoztatni egy ruhaszárítót, de azért valahogyan csak meg lehetne oldani, nem? Én is voltam kollégista és még lehet leszek is, hát nem egy dolgot kellett megvennem. Nálunk a koliban csak az alap dolgok voltak biztosítottak vagy valami már megérett a cserére, tehát pl. nem volt mikrónk, fürdőszoba szőnyegünk, a zuhanyfüggöny már be volt sárgulva és koszos volt... Én ezt a hármat pl. megvettem, mert úgy voltam vele nekem erre szükségem van, nekem fontos és használnám, így megéri. A zuhanyfüggönyt nyilván otthagytam, de pl. a mikrót azóta is használjuk itthon, illetve minden évben vittem magammal a koliba és akkor erre már nem volt gond. Ezen kívül max. az a lehetőség van, hogy megbeszélitek a szobatársaiddal és mondjuk közösen összedobjátok rá a pénzt, csak akkor ugye ezt is meg kell beszélni, hogy milyet vesztek és majd otthagyjátok-e vagy valaki elviszi magával a kiköltözéskor. Alkalmanként akár kölcsön is lehet kérni, de azért mosni rendszeresen mos az ember. Vagy haza lehet esetleg vinni a szennyest, ha hazajársz és otthon kimosni. Vagy elvinni mosodába. Tulajdonképpen ennyi lehetőség van.
2021. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!