Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pusztán elméleti kérdés:...

Pusztán elméleti kérdés: Szerintetek olyan előfordulhat, hogy a tulaj a bérlő beleegyezése és tudta nélkül bekamerázza a lakást ? Mondjuk a szobába, meg a fürdőszobába is tesz kamerát. Üldözési mánia ?

Figyelt kérdés
Vagy feljárkál suttyomban, amikor nincs otthon a bérlő és matat a cuccai között. Szerintetek ez mennyire lehet valós, reális félelem ? Üldözési mánia lenne ?

2021. márc. 30. 09:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10: Rengeteg ember van albérletben, akkor mindenki maradjon otthon ?? Szerinted ez mennyire épkézláb, reális elképzelés ? Nem lehet kivenni nyugodtan egy lakást attól félve, hogy valaki kukkol ?
2021. ápr. 2. 22:36
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Paranoiás vagy, menj orvoshoz.
2021. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12: És mi a véleményed arról, amit 5-ös kommentelő írt ?
2021. ápr. 2. 22:54
 14/18 anonim ***** válasza:
28%

Kivételek mindig vannak.

De akkor az utcára se menj, mert egy repülőgép a fejedre esik.

2021. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14: Szerintem több ilyen beteg ember van, mint gondolnánk....
2021. ápr. 2. 23:03
 16/18 anonim ***** válasza:
28%
Ezért írtam hogy menj orvoshoz.
2021. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz
2021. ápr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. A kamerát nem gondolnám esélyesnek, de hogy bejárkál arra nekem is volt példa. Általában reggel 7kor mentem el és 5 körül jöttem haza. A nyugget tulaj az utcában lakott, nem tartom kizártnak hogy ezt megfigyelte, de amúgy is tudta hogy napközben dolgozom. Egyszer otthon voltam betegen, az ágyban feküdtem. Ajtó mindig be volt zárva ha otthon voltam és benne a kulcs. Egyszer csak hallottam, hogy mozog a zár, meg is ijedtem hogy betörő. Odamentem az ajtóhoz, akkor már erőlködve próbálta kinyitni a kulccsal, a kilincset is mozgatta házha beragadt. Kinéztem a kinézőn, látom ám a tulaj és neje. Kinyitottam, mondom: segíthetek? Erre a neje úgy meglepődött hogy elszaladt, a férj maradt ott, azt mondja: azt hittük nincs itthon senki. De mondom itthon vagyok betegen, ez meg mi volt? Majd jött a: hát ő izé csak meg akartuk nézni van- e víz... Mondom van miért ne lenne????Majd elsunnyogott.
2021. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!