Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Akik alberlok mit csinálnak...

Akik alberlok mit csinálnak ha munkanélküliek lesznek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 12:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19%
Kirakni az nagyon sok idő, legalább 6 hónap. Ha megvered őket, téged sittelnek le.
2021. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Zárat cserélni könnyű és mást beköltöztetni, akitől majd kiköltözik, az is könnyű. :)
2021. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
Tény, hogy semmi nem véd minket, de egyrészt lehet előre gondolkodni és közjegyzői okiratba foglaltatni a szerződés, azzal seperc alatt ki lehet tenni a semmirekellőket. Másik eset, amire egyszer én is kényszerültem, hogy fogod és leveszed az ajtót meg az ablakokat, mondván renoválsz. Csak pislogtak és nemsokra rá el is pucoltak.
2021. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

"de volt már olyan is hogy természetben megoldottuk a bérlővel.

22L"


Úgy tűnik, hogy neked bárki jó aki szembe jön, mert azzal lefexel.

Még az is mindegy neked, hogy bérlő, vagy bérbeadó,

bár a bérbeadóval többre mennél.

2021. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
A Netpincer vagy wolt mindig keres uj futarokat. Aki akar dolgozni,annak van munkaja.
2021. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%

15#


Aha mire sorra kerül min. 2 hónap, létszámstop van. Addigra rég kíbaxnak az albiból.

2021. ápr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Megszívják.
2021. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mar jo ido van. Lehet satrazni is!

Azert nem kell fizetni,csak,ha megbirsagolnak.

2021. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
98%
Nekem mikor nem volt munkám a tartalékaimból fizettem - én albérlet mellett szerencsére tudok félretenni. Persze nem a legjobb helyzet felélni a tartalékokat, de a szüleimhez nem volt kedvem visszamenni. Ha minden kötél szakadna akkor hazaköltöznék hozzájuk.
2021. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Paczalos István ***** válasza:
93%
Voltam ilyen helyzetben. Qrva gyorsan munkát kerestem, és elválltam olyan munkát is, amit előtte nem vállaltam volna be. Az új munkahely mellett meg el kezdtem keresni megfelelő munkát. Igaz volt tartalékom, minden fizumból 10%-ot félreraktam, úgy, hogy macerás volt hozzáférnem. Így két munkanélküli időszakot át tudtam vészelni. Aztán eljöttem Pest környékéről, voltam a Németeknél is, és annyi pénzt összeszedtem, hogy egy kertes házam legyen, és annyi megtakarításom, ha lerobbanok, vagy ha gáz van, legalább 3 hónapig ki tudjam húzni. A 10% soknak hangzik, de habele gondolszegy csomóan bagóznak, ők is elköltik a fizetésük 10%-át cigire.
2021. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!