Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit csinálnátok, ha nem...

Ti mit csinálnátok, ha nem lenne munkátok és hiába jelentkeztetek rengeteg helyre, nem hívnának be egy állásinterjúra se?

Figyelt kérdés
Érettségim van csak. Ismerősök nyakára járni, hogy nem tudnak betenni valahova? Vagy személyesen bemenni ilyen helyekre? Vagy végezzek el egy semmitmondó OKJ képzést, amivel mindenhol csak kiröhögnek? Vagy várjam a csodát?

2018. febr. 24. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%

Én ezt csináltam éveken keresztül, álltam, vártam, jöttem mentem, hagytam jó nagy hülyét csinálni magamból, mert pont egy pökhendi, kiha én nem város lakója vagyok

, ahol az ember nem érték. Sajnálom , hogy hagytam elgurulni sok sok évet és elment értelmetlenül minden. Azt mondom még most is, hogy soha nem késő, "összepakoltam" és keresem, kerestem ott a lehetőséget ahol olyan emberek élnek, akiknek az értelmi szintje nem egy majoméval egyenlő !

2018. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Mivel azt sem tudjuk, fiú vagy-e vagy lány, így csak annyit tudok mondani: vannak olyan OKJ-s képzések, ahol még ösztöndíjat is kapsz, mert hiányszakmára képez.
2018. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Munkaügyi hivatalban nézzél szét, nálunk pl szoktak kirakva lenni ilyen hirdetések, meg korlátozott létszámmal ingyenes tanfolyamokat is indítanak, szal meg kell pályázni, ha több a jelentkező, mint ahány fővel akarják indítani és akkor nem tud menni mindenki; és még mellette asszem takarítani kell, vagy valami, és akkor arra, a takarításra kapsz fizetést. Vagy valami ilyesmik rémlenek. Asszem valami ilyenek vannak, vagy voltak; nem tutkó.
2018. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem írnám ki tizedjáre is, mert abból nem lesz munka!
2018. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
És mi lenne, ah egy értelmes OKJ-t csinálnál meg?
2018. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Ja, csinálj okj-t, ott ahol lax akkor se lesz munkád, ezt már most megmutatták neked, azzal, hogy a kutya nem keres. Érettségid van (?) más 8 osztállyal és halálra keresi magát és mindig van munkája. Költözz !
2018. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Elvégeznék mondjuk egy hasznos OKJ-t, esetleg egyetemen felsőoktatási szakképzést.

A környékemen van több gyár is ahova folyamatos a felvétel betanított munkára, ha más nincs ilyenre mennék, ezek a helyek mindenkit felvesznek. Esetleg elmennék takarítani ha nagyon nincs más.

2018. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

ma 22:09


Persze, próbálkozni lehet, csak hát a "jóból" is megárt egyszer a sok. Engem pl. évek óta a szakmámban nem, kereskedelembe nem, pedig okj-m van arról is. Aldiba, Lidlbe, Intersparba, stb-be nem, akkor hova menjen a született helyi lakos, maszek Feri sarki kisboltjába ami 3 hónap múlva csődbe megy ?! Próbálkoztam kutya szalámi gyártó cégnél, instant ételt italt gyártó cégnél, műanyag dolgok összeszerelésével foglalkozó cégnél, villanykapcsolókat gyártó cégnél, nem reagál, ne válaszol, nem vesz fel. Elmész egy másik városba vagy faluba, örömmel, boldogan, két kézzel nyúlnak utánad.

2018. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Oké, és én ezzel most mit kezdjek, hogy neked másik városba/faluba kellett menned munkáért? Az volt a kérdés, hogy én mit csinálnék, azt írtam le. A közelemben több multi meg magyat tulajdonú nagyvállalat is van, akkora ezeknél a fluktuáció, hogy simán felvesznek szinte bárkit és attól se kell félni, hogy ezek becsődölnek mikor több is most bővült vagy épp bővítik, pont hogy még nagyobb így a munkaerő igényük. Ha más nem lenne jelentkeznék az összeshez, valamelyik biztos felvenne (3 cég is van amelyikről tudom, hogy nagyon messziről is szereznek embereket és fizetik a lakhatásukat, csak hogy legyen munkásuk meg egymástól próbálják elcsalni az embereket kicsit magasabb fizuval). Arról meg nem én tehetek ha te éppen Mucsaröcsögén nem találsz magadnak állást, én megyeszéklyen lakok, itt azért találni állást végzettség nélkül is.
2018. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

tegnap 23:46


Én is azt írtam, hogy mit csinálnék és mit csinálok és mit tettem, neked csak azért írtam le, mert már előtted nem egy, nem kettő ember leírta, hogy okjt, meg ízé mizét kellene. Szerintem a kérdező sem mucsaröcsögéről ír, mint ahogyan én sem, hanem megyeszékhelyről és ugyanabba a cipőben járunk.

2018. febr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!