Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet esetén parkolás?

Albérlet esetén parkolás?

Figyelt kérdés
Sajnos el kellett költöznöm a legutolsó helyemről, itt tudtam parkolni. Olyan kerületbe tudtam csak jönni, ahol mindenhol fizetős, sőt 5-8 km körzetben mindenhol az. A tulaj nem akar bejelenteni (az elején nem erről volt szó) így parkolási engedélyem sincs. Napi bedobálós módszer havi 30 ezer vagy több lenne, ennyit nem akarok erre kiadni. Ti mit tennétek? Valahol ismeretlen helyen a távolban letennétek az autót és néha ünnepnapon mennétek vele vagy inkább eladnátok?
2021. aug. 4. 15:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ebben az esetben nem sokat tehetsz, kivéve ha elköltözöl. Szerződés nélkül ilyenbe belemenni kész agyrém, nem is értem.

Egyébként ha nem akarsz elköltözni akkor érdemes lenne bérelni egy garázst/udvari beállót valahol egy közeli társasházban (ha van). Nemrég néztünk egy lakást, ahhoz se volt a házban parkoló se garázs, de felajánlották, hogy a szemben lévő házban van kiadó parkoló. Ingatlanos oldalakon érdemes nézelődni. Persze ha nincs szükséged az autóra el is adhatod.

2021. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!