Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 2 lakotarsam van meg rajtam...

2 lakotarsam van meg rajtam kivul de olyan a fal h atlehet hallani. Plusz baratja van az egyiknek szóval nemtudom ez az első estém de én csendben tudok elaludni. Es itt vannak dumalnak. Mit csinaljak? Koltozzek majd el?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Majd megszokod.
2021. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Füldugó
2021. aug. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Hat mondjuk elso korben kommunikacio, meg kene beszelni, ki mikor mit csinal, mikor hoz fel es kit, stb stb.

Lakotarsakkal lakni kompromisszumos, minden oldalrol. Hiaba koltoznel el, ha nem egyedul berelsz lakast, nem biztos, hogy sokkal jobb lesz.

Na meg ez az elso ested, de mar koltoznel. Kerdezo, te mindig menekulessel oldod meg a problemaidat? :D Tessek megbeszelni.

2021. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Szólj neki, de aligha lesz tartós a csend. fentebb már más megoldást is tanácsoltak.
2021. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Vidd fel te is a barátodat.
2021. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kicsit drágább szilikon füldugót lehet venni ami örök életű.
2021. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!