Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ilyenkor mi a teendő ?

Ilyenkor mi a teendő ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kedden költöztem életen első albérletbe, és noha meg volt beszélve, hogy a szerződés kötés napján átjön a tulaj édesapja, ezt akkor tette meg, amikor nem voltam otthon. A cuccaim és értékeim már a lakásban voltak. Teljesen kiakadtam, hogy a tudtom és ittletem nélkül jött be a lakasba. Ezen nem érdemes kiakadnom és csak beszéljem meg velük, hogy ne forduljon ez elő többet vagy már mondjam is fel a szerződést ?
2021. szept. 19. 18:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem sem a te kiakadásodat, sem az itt kommentelőkét. Egy, csak egyetlen egy dolog kerülte el a figyelmeteket:" és noha meg volt beszélve, hogy a szerződés kötés napján átjön a tulaj édesapja"

Én például utálom ha valami meg van beszélve és elfeledkeznek róla.

Annyit minimum megtehettél volna hogy ha már megbeszéltétek a találkozót hogy odaszólsz, ettől eddig nem vagy otthon bár a tulaj édesapjának sem kellett volna bemennie az tény.

2021. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy minek ment át? Mert ha megbeszéltétek, hogy megszerel két fiókot pl, akkor annyira nem meglepő, hogy átment. Nyilván elegánsabb lett volna ha szól, de nem egyértelmű a leírásból, hogy mi volt a látogatás oka.
2021. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy eljohetek e pont emiatt, es azt mondtak hogy igen, akkor átjön másik nap, amikor én is otthon leszek.
2021. szept. 25. 17:51
 14/17 anonim ***** válasza:
24%

-"noha meg volt beszélve, hogy a szerződés kötés napján átjön a tulaj édesapja"-


-"Megbeszeltem velük, hogy legyenek szívesek, máskor szóljanak előre, hogy itt tudjak lenni."-


-"Megkérdeztem, hogy eljohetek e pont emiatt, es azt mondtak hogy igen, akkor átjön másik nap"-


Kezd egy kicsit zavaros lenni a történeted, először azt mondod meg volt beszélve hogy átmegy a tulaj apja csak te nem voltál otthon,.

Utána megbeszélted velük hogy legközelebb szóljanak előre ha mennek.

Most már öt nap távlatából eszedbe jut hogy szóltál is nekik hogy nem leszel otthon a megbeszélt időpontban.

Holnapután nehogy azzal gyere hogy rossz lakásba költöztél be és hazaért a tulaj a nyaralásból :)

2021. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Meg volt beszélve, hogy átjön, de az nem hogy mikor nekem pedig haza kellett mennem, ezért megkérdeztem hogy nem gond e ha elmegyek. Azt mondta, hogy nem, én ezt úgy értelmeztem hogy máskor jön majd át az apja, de akkor jött át, amikor nem voltam itthon.

Ezután,miután ezt megtudtam, beszéltem meg vele, hogy máskor akkor jöjjön amikor itt vagyok én is.

2021. szept. 25. 21:47
 16/17 A kérdező kommentje:
Most tényleg ezen kell kiakadni, hogy most írok választ? Van más dolgom is, mint hogy egész nap a gyakorit olvasgassam.
2021. szept. 25. 21:48
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi semmi gond.

Így már kerek a történet.

2021. szept. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!