Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nehezen találtok Budapesten...

Nehezen találtok Budapesten albérletet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy csak én vagyok ennyire szerencsétlen az albérlet találásban? Augusztus óta keresek albérletet Budapesten. Minden kerület szóba jöhet amennyiben biciklivel 15 percre van a belvárostól. Nagyon sokszor járok úgy hogy mennék egy albérlethez de közben értesülök róla hogy kiadták, vagy az ingatlanos fogad elkérem a kontaktot de tulaj nem veszi fel és csak később válaszol hogy kiadta. Vagy oda megyek találkozunk és másnak adja ki. Vagy màr meg van beszélve hogy holnap megírjuk a szerződést de mégis másnak adja ki. Pedig nem dohányzom nincs kisállatom se és egyedül keresek albérletet. Igazából még a bulizós fajta se vagyok. Én nem értem… mindenki ennyit szenved a kereséssel? Lassan 7ből 3-napot azzal töltök hogy albérletekhez mászkálok. 110eft +rezsi amit még bevállalok árban.

2021. okt. 29. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Na ezért találsz nehezen... a 110e + rezsi konkrétan az alját súrolja a kínálatnak a Budapesti albérleteknek.
2021. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen 110 + rezsi nagyon az alja.


Gondolom az "amit még bevállalok" alapján inkább lentebb 100 alatt keresel, azokra meg mindenki próbál lecsapni.

2021. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szopás tud lenni. Barátnőmmel 150+rezsiért vállaltunk 2 szobásat belvárosban, és még ígyis elég nagy küzdelmek mentek a lakásokért, ugyanúgy órák alatt kilettek adva gyakran. Pár hét után megelégeltük és most egy elfogadhatóba vagyunk, régies de minden ami kell megvan benne.
2021. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!