Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 27nm-es lakás egy főre ideális...

27nm-es lakás egy főre ideális? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan szerencse ért múlt évben, hogy munkát kaphattam külföldön - tavaly novemberben költöztem ki. Az első évet 2 másik fiatallal közösen töltöttem egy panellakásban - borzasztóan szorongunk, már nagyon várom, hogy el tudjak költözni.

Most néztem ki egy 27nm-es lakást (konyha, fürdő, egy nagy szoba, pici előszoba) ahová ha minden megfelel - költözék ebben a hónapban.

Ez lenne életem első saját lakása is, azelőtt csak osztozkodva albérletben vagy kollégiumban laktam.

27nm- elsőre kicsinek tűnik, viszont egy évre venném ki egyelőre. Az ára tűrhető, illetve frekventált helyen van, 30 percen belül munkahelyen vagyok - a környék pedig nagyon tetszik.


Olyanokat kérdeznék, akik laktak már egyedül ekkora lakásban. Vállalható egy főre?

Begolyózik az ember?

Sajnos kertes házban nőttem fel, albérletben sem laktam még panelben sem -ez lesz az első. Esetleg tapasztalatokat, élményeket írjatok kérlek.

Előre is köszönöm!



#külföld #egyedül #27nm #Albérletben
2021. nov. 11. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is 24 vagyok és 2 éve lakók egy ekkora garzonban. Imádok itt lakni, hogy nem kell mással osztozkodni. Előtte 7 évig kis szobákban laktam, közös konyhával, fürdővel, nagyon rossz volt nekem. Egyetlen bajom van vele, hogy albérlet és sosem lesz az enyém, csak fizetem a sok pénzt érte. :( de a mérete pont jó nekem, nem kell nagy területet takarítani, de azért el is férek. Pedig cuccom az van rengeteg.
2021. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
62%
Szerintem fostalicska. Én is 27 négyzetméteren lakom, kezdetben nem volt zavaró, de kb. fél év után elkezdett egyre nyomasztóbb lenni.
2021. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jobb-e mondjuk egy 60 nm-es kétszobás lakást megosztani egy bérlőtárssal vagy jobb egyedül egy 27 nm-es garzonban egyedül lakni.

Szerintem attól sokkal de sokkal jobb a 27 nm, mint osztozkodni valakivel. De kinek kinek mi a fontos. Az hogy 27 nm kicsi az tény. Nem kell 10 évet előre tervezni ebben a lakásban.

2023. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!