Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » GE RTR accountant 1-3 év...

GE RTR accountant 1-3 év tapasztalatot igénylő pozira mennyi lenne az ideális bér?

Figyelt kérdés

Feladatok:

Könyvelés, Zárás, rekonsziliáció stb.

Riportok középvezetőknek

Audittal való együttműködés

Kapcsolattartás.

C1 angolom van + közgazdász diploma, 2 év multi RTR GL Accounting tapasztalat.

2021. júl. 10. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
250-300 nettó
2021. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, te könyvelő vagy?
2021. júl. 10. 22:08
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Egy kezdő multis fizetés szerintem ennyi. Mindegy, hogy könyvelő, vagy logisztikus, vagy HRes. 1-3 év tapasztalattal ennél lényegesen többet kétlem, hogy fizetnének.
2021. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs igazad. Egyrèszt most is többet keresek, màsrèszt nem mindegy hogy hres vagy vagy könyvelő, utóbbi tudást is igényel, nem smúzolást.
2021. júl. 11. 14:48
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk azt nem írod milyen pozícióban keresel többet, de ha ennyire tisztában vagy a fizetéssel, akkor miért kérdezed? A 3 másik lepontozó se tud semmi értelmeset írni csak lepontozgatni.

Legközelebb írd bele a kérdésedbe, hogy csak könyvelőktől vársz válaszokat, mert te igazából tudod a választ, csak épp unatkozol.

Egyébként most Accounting Assistant (0-2 év tapasztalat) 340 000 Ft

2019-ben GE 2 év tapasztalattal RTR brutto 450 + 38 cafeteria. Gondolom ma már nettó 450...

További jó unatkozást és lepontozgatást.

Sokra fogod vinni, ha még azt se tudod mennyi fizetést kaphatsz abban a pozícióban amire jelentekezel és a google-t se tudod használni.

2021. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kérdésnél ott van GL -en vagyok most is. Azért érdekelne hogy ez a 2019-es adat honnan jött...
2021. júl. 11. 15:02
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Tudod van az a bigyó, amit te nem tudsz használni. Úgy hívják, hogy google. Na onnan.
2021. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Glassdoort vagy a Hays/Grafton/Reeds salary guide-kat, de meglepődnék ha bruttó 500 ezer alatt adnának.

Én 2,5 év után mentem SSC-be, folyamatban lévő diplomával és szintén csak angollal, de br. 520 ezret kaptam idén Budapesten.

2021. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja igen és könyvelési területre (előző voltam)
2021. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a fene tudja, en 2019 ben voltam ge nel rtr accountant associate munkakörben netto 220-240ert, folyamatban lévő mester mellett. a rendes accountant meg gondolom max 50k val tobbet kapott. egyébként nekem nagyon nem jött be
2021. aug. 5. 14:19