Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van olyan hogy társbérloként...

Van olyan hogy társbérloként él együtt két nem?

Figyelt kérdés
Közös albérletben szokott lenni f-l vagy pedig csak f-f és l-l szokott együtt lakni?
2022. febr. 5. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.... gyakran. Több egyetemista ismim lakik így.
2022. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni döntés, én még sosem laktam csak lányokkal (nő vagyok). Mindig vegyes volt az albi. Sosem volt ebből gond.
2022. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
zömmel mesébe illő történetek, de lehet két különböző nemnek egy albiban lakni, pesze külön szobában, wc, fürdő használati időbeosztással(lásd: ifjú Sheldon, vagy Agymenők)
2022. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Két pasi esetén vékony jég. Egyik reggel arra ébredni, hogy bu*i vagy, nemigazán fényes kilátás.
2022. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemistaként még úgy is laktam, hogy egy szobában élt egy csaj, meg egy srác, aki nem volt a párja. Én a másik szobában laktam.
2022. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a lakótársak neme számít, hanem hogy emberileg mennyire jönnek ki és mennyire egyezik az életvezetésük. Ha az egyik állandóan bulizik/zajong/nem takarít/flegmázik/elhasználja a másik kajáit stb akkor a másikat az nagyon tudja zavarni. Főleg ha ő rendszerető, sokat tanul vagy épp állása van a suli mellett.
2022. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vegyes volt a csapat, nem volt belőle gond.
2022. febr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!