Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek meg lehet győzni...

Szerintetek meg lehet győzni egy főbérlőt arról, hogy mehessek két macskával együtt?

Figyelt kérdés

Ha amúgy azt írja, hogy állatokat nem lehet vinni...


Érdemes érvelni olyanokkal, hogy karbonból készült (jól tartja a szagokat), öntisztító macska-toalettel rendelkezem, ami 300,000 forint volt így az ammónia szag kizárva?

Illetve, hogy szintén több-százezer forintos porszívóval is rendelkezem, + igényes macskatartó vagyok ápolom az állataim szőrzetét, nem lesz szőrös az egész lakás?


Vagy inkább felesleges győzködni és próbáljak meg olyan helyet keresni, ahol az állat fel van tüntetve, hogy vihető?

Az a baj, hogy ilyen nagyon kevés van.



2021. febr. 21. 14:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
A tulajdonost
2021. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan meg lehet gyözni.Kellö mennyiségü pénzzel!:-)
2021. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Hiában vannak hiper-szuper cuccaid, mert a lakástulajok a szétkarmolt bútoroktól, ajtófélféktól stb tartanak, vagy ha valahova odapiszkít a macska, őt nem fogod tudni meggyőzni, szóval felesleges erölködni, mivel te sem tudsz 24 órában felügyelni a macskádra.
2021. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%

Igen, a tulajdonost kérdezd meg ne a főbérlőt!

Aligha áll kötélnek, mert nemcsak a likvidált szagok és felporszívózott szőrök vannak, hanem az összeszaggatott függönyök, széttépett bútorbevonat stb. is.

2021. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 alletta ***** válasza:
93%
tulajdonos, ha eleve úgy írja hirdetésében, hogy nem vihető állat a lakásba, akkor komolyan is gondolja.
2021. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nem bútorozott, csak gépesített. Meg konyhabútor van, de ennyi...

A macska nem piszkít sosem mellé, ha cserélve van az alom.

Ez a macska WC ez elkülöníti a piszkos almot a tisztától és egy szintén karbon dobozkába teszi...

2021. febr. 21. 15:39
 7/34 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is van macskám, és nem szagattot szét függönyöket, bár ha csinálná, akkor a saját függönyeimet tenném fel, és a tulajét levenném, eltenném. Macskám bútort sem tett tönkre, jó mondjuk a világ leglustább macskája.

Én a pesti lakásomat simán kiadtam állatos bérlőnek, persze picivel magasabb bérért ( havi + 1500 forint) ami évi 18000 forint. Ez elég az esetleges károkért amit az állat okoz. Egyébként a tapasztalatom az, hogy a gyerekek sokkal nagyobb kárt okoznak mint az állatok. Szerintem beszélj a tulajjal, ajánlj fel + pénzt havonta a macskák miatt.

2021. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
97%
Olyannál, aki direkt beírja a hirdetésbe, hogy nem mehet állat, nem próbálkoznék. De sokan nem írnak semmit állatról. Náluk lehet. Bár én a hiper-szuper cuccaidtól nem nyugodnék meg, +1 havi kauciótól már inkább.
2021. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan elhiszem, amit a 7-es írt, de az is van, amiről mi, többiek írtunk.
2021. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%

6: Nálam a szúnyoghálót tudná szétszedni.

Egy tokba beépített szúnyogháló ablak méretétől függően 50 000-től indul.

És idő, szervezés, stb.

Ha bepisil, tönkremehet a parketta, az olyan párszázezer.

2021. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!