Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha a bérleti szerződésemben...

Ha a bérleti szerződésemben nincs benne, hogy legalább 1 évig ott kell lennem és határozatlan idejű a szerődés akkor bármikor kiköltözhetek?

Figyelt kérdés
Túl zajos a lakás (közlekedészaj) amit saját balgaságom miatt nem vettem észre időben és most azon gondolkodom hogy elköltöznék minél hamarabb.
2022. márc. 1. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ebben az esetben bármikor.
2022. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a törvényes felmondási idöt betartva
2022. márc. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Azért olvasd át még egyszer, nagyon figyelmesen a szerzödést, mert lehet, hogy valamit nem vettél észre.
2022. márc. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Átolvasom még egyszer biztosan, de ha valaki vállaja akkor továbbítom is privátban. Azt nagyon megköszönném ha valaki átolvasná nekem.
2022. márc. 1. 07:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elküldheted
2022. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

30 vagy 60 napos felmondási idő van.

Mennyit írtatok bele?

2022. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
30 napot írtunk bele, de először úgy vagyok vele, hogy találok egy biztos lakást (az előzőből elég sürgősen el kellett költöznöm, mert a tulaj mondta fel - rokon költöztetése miatt -_- - szóval, részben ezért nem hibáztatom magam, hogy nem figyeltem költözéskor a zajszintre).
2022. márc. 1. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Tegyél az ágy és az ablak közé egy komódot, az csinál hangárnyékot!:)

Vagy nincs egy hall, vagy hely a konyhában, hogy ne az utcafronton aludj?

2022. márc. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!