Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ennyi pénzért reális az...

Ennyi pénzért reális az alábbi albérlet?

Figyelt kérdés

Tegnap meghirdettem az egyik kiadó lakásunkat, bérleti díj: 155 ezer Ft + 25 ezer Ft rezsi és közös költség. Persze az utóbbi fogyasztástól függ, de átlagban ennyi szokott lenni 1 főnek.

Lakásról főbb tudnivalók: Bp-en a Hősök teréhez nem messze helyezkedik el (10p gyalog), új építésű, modern lakás, 2.5 éve lett átadva, teljesen bútorozott és gépesített. Van légkondi, erkély, szárítógép az egyetlen, ami nincs. Egy egyszobás stúdiólakás (nappali/háló és konyha egyben van, amerikai stílusú), összesen 31 négyzetméter az erkélyt nem beleszámolva. 1 személynek szeretnénk kiadni, eddig összesen 2 albérlőnk volt és mindketten egyedül vették ki.

A mai ingatlanpiacot elnézve, ennyi pénzt reális érte elkérni? Ezelőtt olcsóbban adtuk ki, de még az albérlő is azt mondta, hogy annyi pénzért messze a miénk volt a legjobban megérős. Most nem szeretnénk annyival alákínálni a piaci árnak.



2022. máj. 18. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A 10 perc séta nekem is megütötte a szememet. Ez nagyjából egy 1 km-es sugarú kört jelent. Tehát lehet a Kodály-köröndnél is, meg a Mexikói útnál is és ez szerintem nagyon nem mindegy. Ha mondasz egy utcanevet (ha nagyon hosszú az utca, akkor azt is, hogy kb melyik fele), azzal nem árulsz el semmi személyeset, de legalább látjuk, hogy mégis merre van.

Személy szerint egy ilyen apró lakásért nem fizetnék ennyit, ebben az árkategóriában már keresnék egy jó állapotú - de nem új - másfél szobásat, nem egy ilyen egy helyiség + wc-ből állót. Az a baj, hogy ezek még csak nem is galériázhatók, pedig egy alvógaléria nagyban megdobja a hasznos teret.

Megpróbálhatod 155 + rezsiért meghirdetni (bár én kissé sokallom), aztán ha nincs (szimpatikus) jelentkező, akkor lejebb viszed 10-20 ezerrel.

2022. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki ide téved és érdekli, hogy sikerült-e kiadni, leírom, hogy igen. Igaz, nem 1 hét alatt, hanem kb 2-3.
2022. jún. 13. 11:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó…
2022. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Te vetted ki?
2022. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ja, nem összekerevertem egy másik topikkal hirtelen.:)

Szóval közelebbről hol van?

És az "ezelőtt" az mikor volt, és akkor mennyiért volt kiadva? Mikori építés?

Ingatlan.com-on adtad ki és te hirdetted?

2022. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!