Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van esélyem albérletet találni...

Van esélyem albérletet találni egyedülállóként újszülöttel?

Figyelt kérdés
A párom elhagyott, én pedig 20 hetes terhes vagyok, a lakás az övé, szóval költöznöm kell. Még egyelőre csak nézelődök. A háziallatrol 80%-ban írnak, a gyerekről jóval ritkábban. És ugye ott van az is, hogy nekem ameddig nem tudom bölcsibe adni nem lesz jövedelmem, mert elvileg a CSED, GYED nem számít annak... A pénz nem probléma, a GYED se lenne rossz amit kapnék és a munkahelyem is fix, vissza tudok menni oda dolgozni. Van felretett pénzem is. Tudnám fizetni a lakást. De van esélyem így találni? Tudom, hogy keresni kell, meg kell kérdezni több helyet, de aggódok és szeretném tudni addig is, hogy kb mik a lehetőségeim? Hátha egy kicsit megnyugodnék...
2022. júl. 27. 19:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
elhagyott a párod? mer? :D
2022. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Mekkora egy tapló párod van, hogy nem segít, amíg munkába nem állsz. Jobban jársz nélküle komolyan mondom. Egyébként nem tévhit, hogy gyerekeset nem lehet kirakni. Mert NEM LEHET!!!!
2022. aug. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült?? Remélem jól vagytok azóta a kisbabáddal. :)
2022. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!