Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyedülállók mióta vagytok...

Egyedülállók mióta vagytok albérletben?

Figyelt kérdés

Kivételesen azokhoz szól a kérdés akik egyedül mentek albérletbe.

Kíváncsi vagyok mióta vagytok albérletben.

És, hogy nem bánjátok, hogy nem saját lakásra gyűjtötök inkább vagy ez is benne van még?

Miért döntöttetek úgy, hogy albérletbe mentek inkább?



2021. márc. 14. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

2 éve élek albérletben.

Azért választottam ezt a megoldást, mert viszonylag keveset kell fizetnem, és nagyon szuper helyen van, közel a munkahelyemhez és minden egyébhez.

Saját lakást én személy szerint nem szeretnék, mivel nekem az albi csak egy átmeneti megoldás. Ha majd lesz párom, akkor ha már tart ott a kapcsolatunk akkor házat veszünk.

2021. márc. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Szeptemberben lesz 10 éve, hogy kivettem az első albérletemet. Igaz akkor még barátnőmmel, de most már egyedül :D


"És, hogy nem bánjátok, hogy nem saját lakásra gyűjtötök inkább vagy ez is benne van még?"


hát ja bánom, de az albérlet a fizetésem felét ugy ahogy van elviszi

Én teljesen lemondtam a saját lakásról lassan 30 éves vagyok nincs család segítség, ráadásul most épp Londonban élek ami a világ egyik legdrágább városa albérlet szempontjából :D

Szóval ez nekem nem bánom- nem bánom kérdése, ez van jelenleg.

Próbálom élvezni a szabadságot, amit egy barátnő elvenne, ha vele élnék. koncentrálj arra mekkora szabadságod van, amit sokan annyira irigyelnek hiába van meg nekik a látszólag tökéletes ház és feleség :)

2021. márc. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
KB 5 éve élek albérletben. Előtte volt saját lakásom, de kB az a szint, amit még tudtam venni (és a hitel alatt rohadni) egy középszerű, lehangoló életét biztosít. Nyilván kertes házra vágyom, ami olyan távol áll tőlem, hogy csak na. Albérletet simán kifizetem, mert jól keresek, és olyan helyen lakhatok, amit imádok. Vannak reményeim, hogy a vállalkozásban egyszer négyszer annyit keresek, mint most, talán akkor visszatérek a vásárlás témára, addig megelegszem a kis lakásommal, ami ki van adva, én meg élvezem az életet máshol.
2021. márc. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

2,5 éve vagyok albérletben és nem értem a kérdés második felét: "És, hogy nem bánjátok, hogy nem saját lakásra gyűjtötök inkább vagy ez is benne van még?"


Aki albérletben van, az miért ne gyűjthetne saját lakásra? Én is gyűjtök. Lakjak az utcán vagy mi?

2021. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ja és még annyit hozzátennék, hogy én is részben úgy vagyok mint az első: lassan már van annyi pénzem, hogy egy normális lakás árának 50-60%-át zsebből ki tudnám fizetni, de nem látom értelmét egyedül lakást venni, csak azért hogy legyen. Majd ha lesz egy komoly kapcsolat és szóba kerül a házasság, akkor lehet róla szó. Olyan életszakaszban vagyok, hogy ha a mostani igényeim szerint vennék lakást, akkor az valami 40 négyzetméteres belvárosi garzon lenne, viszont 3-4-5 év múlva már nem ilyen kellene ha minden jól alakul.
2021. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4.ez csak azért montam mert sokan nem tudják megengedni hogy még albérlet mellett is félre tegyenek lakásra..
2021. márc. 14. 18:43
 7/7 anonim válasza:
100%

Én szeptember óta, de van 2 lakótársam, mert másképp nem tudnám kifizetni.


Sajnos nehéz így, mert zajosak állandóan (egyetemisták), én pedig már teljes munkaidőben dolgozom, de a 140 ezer ft-os tanári fizetésemből nem futja másra.


26 éves vagyok.

2021. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!