Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a megoldas,ha 5-en laknak...

Mi a megoldas,ha 5-en laknak egy lakasban berlok es a szemetesek a konyhaban puposra vannak pakolva es nem viszik le? Hogy szoktatok megoldani,aki tobben laktok egyutt?

Figyelt kérdés

Berbeadokent irok. Nem lakok ott es nem jarkalok a nyakukra. Megvan a sajat munkam,hobbim eletem es nem megyek oda,ha nincs nezo vagy fizetesnap.


Legutobb szoba bemutatashoz vittem berlot a jelenlegi berlo elozetes ertesitese es megkerdezese utan.


Hazirend is van. De eddig nem irtam bele,h a wc-t huzd le es skkakd le magad utan meg vidd le a konyhai szemetet,mert megrohad,kukacok meg csotanyok fognak kikelni belole stb.


Ok diakok,nem rokonok. Egyik se az anyja a masiknak.


Alapvetoen nem szolok bele az eletukbe,de a 4 db szelektiv kuka megtelt puposan es mostmar a csotanyok kovetkeznek kb,amit bajos kiirtani.



#csótány #Szemet uritese #Megkevesebb kuka kell?
2022. aug. 20. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20%
Mikor legkózelebb viszel berlőjelöltet szbamutatásra akkor szolj nekik hogy vigyek le a szemetet ne egy ganédombotnkelljen megmutatnod
2022. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Hetente egyszer járjon hozzájuk takarítónő, aki kitakarítja a konyhát (ha csak azt kell). Ennek az árát kalkuláld bele a kiadási árba és annyival emelj az áron nekik.


Illetve előtte ezt mondd el nekik és mondd nekik, hogyha 1 hónap alatt nem szedik rendbe magukat és kezdenek el normális felnőtt módra takarítani, akkor ez fog következni, hogy takarítót fogadsz és annak költségét rájuk terheled.

2022. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

"Mar 1 honapja is igy nezett ki a kuka,rendes etelmaradekok is vannak,foznek rendszeresen.


Latszik,h nem egy nap alatt kepzodott a szemet."


Atya gatya, tehát kilemezted a szemétben, hogy az a csirkeszárnycsont lehet hogy nem mai, hanem tegnapi?

Nekem ez még mindig úgy tűnik, hogy láttál egy kukát, amit szerinted már le kellett volna vinni és apokalipszisról fantáziálsz.

2022. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!