Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Jobb albérletben élni önállóan...

Jobb albérletben élni önállóan vagy inkább a saját ház mama hotellel 26 évesen?

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Mama hotel addig amíg elég pénzt spórolsz egy saját lakás önrészéhez.
2022. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát én biztos nem szeretnék 30 felett mamahotelezni, márpedig kb akkorra lenne reális egy saját, kisebb (35-40 nm körüli) lakás. Pedig egyébként nem keresek rosszul.
2022. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Elég drága önállóság az albérlet, még ha a büszkeséged megmarad, akkor is.

Amúgy ne hidd, hogy az albérlet olyan igazi független állapot..

Maradnék a mutternél, és lesném minden kívánságát..mert neki is pihennie kellene(végre)

2022. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem szégyenled magad, akkor mamahotel.
2022. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért szégyelném magam?

Sokkal olcsóbb.

2022. szept. 1. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Amíg összegyűjtöd az önerőt a sajátra, addig mamahotel
2022. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Albérlet
2022. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%

Én pont olyan két szék közt a oad alatt helyzetben vagyok, hogy albira sem telik (pontosabban minden hónapban teljesen lenulláznám magam vagy minuszba mennék), de mivel nem is keresek sokat, annyira nem is nő a megtakarítasom, hogy belátható időn belül önerőre elég legyen. Ha össze is jönne 30 éves koromra valami, legfeljebb egy külvárosi lyukra futná, ahonnan ugyanúgy sok lenne az utazási idő, mint most a mamahotelból.


Szóval fogalmam sincs mi lesz, egyenlőre úgy vagyok vele, hogy addig képzem magam, amíg nem találok olyan munkahelyet, ahol magasabb bért adnak, aztán majd ha bérleti díj mellett megtakarítani is tudok, akkor elmegyek albérletbe.

Pénzkidobas? Abszolút, de legalább nem egy lepukkant valamiben kell leélnem az életemet, amire évtizedekig gyűjtöttem és bármikor válthatok is.

2022. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!