Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest XV. Kerületéről...

Budapest XV. Kerületéről vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom rövidre fogni: Nógrádi vagyok és szeretnék Budapestre menni munka végett, szívesen laknék is ott, viszont ilyen őrült világban jelenleg az albérletet nem erőltetném. Találtam olyan állást, amely a XV. Kerületben van és biztosít szállást is. A hangsúly azon van, hogy érdemes-e megcélozni azt a kerületet vagy sem. Mondjatok jót/rosszat, szívesen meghallgatom. Ja, és köszönöm!



2022. okt. 22. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

Különben Budapesten nagy a fluktuáció, kevés az állandó lakos és jellemzően nem ismerik egymást az emberek.

Szóval jellemzőnek infrastruktúrát vagy épületek állapotát lehet megmondani egy ilyen kérdésre.

Szerintem ahogy megyünk bele a gazdasági válságba, úgy lesz egyre nehezebb a nagyvárosokban a kertes vidékhez képest. De a XV. kerületben van kertes övezet is, meg lakatlan ipari telkek is. Szóval lehet cserekereskedelemre számítani ott, ellentétben a belvárossal.

2022. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vérszerződést kötsz, kipróbálod, ha nem tetszik otthagyod!

XV nem hírhedt, nem rossz és ha még a munka is bejön, akkor nincs gond!

Ami nem mindegy, hogy kikkel kell együtt laknod. Ez fontosabb mint a kerület, de ez majd akkor derül ki!

Mindenedet zárd és poloskát ne vigyél haza!

2022. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ott a lakótelep, szóval sok a panel, de azért vannak kertesházas részek is. Van nagy piac, vannak bevásárlóközpontok is (Pólus center, Ázsia center). Éjszaka sem veszélyes. A belvárostól messzebb helyezkedik el, de relatíve jó közlekedés, hiába nincs metró, mert rengeteg a busz, sőt van az Újpalota vonatmegálló is, ami szintén jó.
2022. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem eppenseggel nem a legjobb kerulet amugy a nagy resze panelnegyed de nyilvan vannak jobb reszei csak azokat sokkal jobban meg kell fizetni.De ha Tarjanhoz hasonlitjuk ossze akkor fenyevekkel jobb hely de budapesti viszonylatban nem mondhato annak.
2022. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!