Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A kényelmet vagy a szabadságot...

A kényelmet vagy a szabadságot válasszam?

Figyelt kérdés

Jelenleg albérletben élek a párommal. Viszonylag olcsón béreljük, egy ismerősén keresztül jutottunk hozzá. 120 000ft rezsivel együtt. Ezt az összeget felezzük. A kapcsolat már nagyon a végét járja. Nem szeretem már. Gondolom ezt ő is érzi, és minnél inkább fenyegetve érzi magát, annál inkább rövid pórázon tart. Megmondja hogy hová mehetek el, hova nem, ha mégis ellenszegülök azzal fenyeget hogy kidobja az összes cuccom és menjek ahová akarok. Ez persze nem mindennapos, a legtöbbször jól elvagyunk. Anyagilag jól jövök ki ,sokat tudok így spórolni,de kényelmetlenül érzem már magam, szeretnék lépni.


A környéken a normális albérletek 150 000 Ft körül mozognak , ehez jön még a rezsi.

A fizetésem 350 000 Ft. Ugye ebből

200 000 minimum elmenne csak a megélhetésre, viszont így teljesen a magam ura lennék , nem lennék ilyen kiszolgáltatott helyzetben.

Ki mit tenne a helyemben ?

25L.


2022. nov. 9. 02:25
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen mennék. Először is a boldogságom fontosabb mint a pénz. Másodszor, a te esetedben ennek a kapcsolatnak nincs jövője, amíg együtt éltek meg sok esély nincs rá, hogy normális párt találj.
2022. nov. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Mindent kiszámoltál csak azt nem, hogy mennyiért is adod el magad jelenleg havi szinten? Az kimaradt...


Aztán ha ez a szám megvan, nézd meg jól, hogy ennyire taksáltad magad!


Aztán keress táskákat és pakolj!

2022. nov. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

3:59

Nyilván nem jókedvemből vagyok ebben a helyzetben. Családom nincsen, es senki,aki bármilyen formában segíthetne, a pénzre meg borzalmasan szükségem van/ volt...

2022. nov. 9. 04:18
 4/43 anonim ***** válasza:
71%
Igen, sokan vannak ezzel így. Mégsem prostituálódnak.
2022. nov. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
4:19. Ez aztán az együtt érzés! Gratulálok!
2022. nov. 9. 04:29
 6/43 anonim ***** válasza:
97%
Együttérezni azokkal szoktam, akik önhibájukon kívül kerülnek szorult helyzetbe. Te döntést hoztál és aszerint élsz, ráadásul még fontolgatod is egy kicsit, hogy a kényelemért még benne is maradsz. Miben más ez, mintha számláznál?
2022. nov. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Dolgozok, mindennek fizetem a rám eső részét. A házimunkábol is kiveszem a részem. Nem értem mi ebben a prostitucio?!

Bár a barátom találta az albérletet, nekem is ugyanannyi jogom van ott lenni, ott élni!

2022. nov. 9. 04:48
 8/43 anonim ***** válasza:
98%
Az első olyan pillanatban, amikor rájöttél arra, hogy azért vagy vele, mert úgy olcsóbb, pedig egy vadbarom, aki korlátoz a szabadságodban, gyakorlatilag egy bántalmazó, el kellett volna jönnöd. Ezt te is pontosan olyan jól tudod, mint mindenki, aki ezt olvassa. Lehetne itt kedveskedni, meg sajnálgatni empátiára hivatkozva, de biztos vagyok benne, hogy arra van más az életedben, aki megteszi (vagy te magad). Azért tetted fel a kérdést itt, mert őszinte, elfogulatlan válaszokat akartál látni. A válasz pedig olyan egyértelmű, mint a nap.
2022. nov. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 Salx Narval ***** válasza:
94%
Azt, hogy te melyik utat válaszd nem tudom, nem ismerlek téged. Az enyém egyértelmű lenne egy ilyen helyzetben, nem élnék egy percig sem olyan emberrel aki tilt, parancsolgat és fenyeget, pláne ha nem is szeretném. Jó-jó az asszony is próbálkozik néha ilyesmivel, de 35 év után ez már a napi rutin része.:D Nagyon fiatal vagy még szolgának, azzal élj akit szeretni tudsz és viszont szeret téged. Egy kapcsolatban az a minimum, hogy egyenrangú partnerként tekintsetek egymásra, kell engedni is néha, de nem csak az egyikőtöknek. Nem keresel rosszul, szerintem ennyiből azért kilehet jönni különösebb megszorítások nélkül egy kis beosztással, odafigyeléssel.
2022. nov. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
86%

Ez szerintem is prostitúció, mégpedig tartósbérlet konstrukcióban.

Nekem is van ilyen ismerőröm.

Ha neked ez a "kényelem", akkor jó lesz neked így, majd idővel ahhoz is hozzászoksz ha vernek, merthát mégiscsak kapsz pénzt érte.

Amúgy ha nem prosti lennél, akkor már rég béreltél volna egy szobát egyedül.

2022. nov. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!