Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kenjek viaszt a zárra, hogy...

Kenjek viaszt a zárra, hogy ne tudjon bemenni a lakásba a főbérlő, amíg szabadságon vagyok?

Figyelt kérdés
Zárat nem enged cserélni és ki szeretném biztosítani magam, hogy amíg távol vagyok, ne járjon benn. Fő a bizalmatlanság.
2014. szept. 22. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Joga van bemenni. Amúgy ez miért csaladi kapcsolatok?
2014. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
És ha elköltöznél egy normális albérletbe??? Esetleg?
2014. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
A kivett lakás felett te rendelkezel.Nélküled oda senkinek sincs joga belépni .Ha ezt megteszi,az már magánlaksértés ez esetben is .Még a hatóság sem lép be,házkutatási parancs nélkül .
2014. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincsen joga bejönni, igaza van az utolsónak; úgy döntöttem felteszek egy riasztót, amíg távol vagyok.


Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.

2014. szept. 22. 18:48
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért tettem ebbe a családi kapcsolatok közé, mert ott válaszoló is akad, ellenben az otthonok témakörre.


Majd ha nem akarok választ kapni egy kérdésre, akkor ide, vagy a tudományokba témakörbe írom ki.

2014. szept. 22. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem enged zárcserét, akkor riasztót majd enged, ugye? A riasztótól meg ugyanúgy be fog menni, és még csak felelősségre se lehet vonni, ha saját kulccsal megy be. Kedves kis meglepetés lesz a szomszédoknak a visító riasztó.


Nincs olyan, hogy nem enged zárcserét. Cserélj zárat.

2014. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán NINCS joga bemenni. és nem kell ezzel az "az ő lakása, akkor megy be, amikor akar" szöveggel jönni, mert ha albérlője van, akkor ez nem érvényes. akkor mehet be, ha előre egyeztet az albérlővel, és a jelenlétében megy be. kivéve persze ha akut az eset, pl. csőtörés. szerintem cserélj zárat, és keress olyan lakást, ahol normális a főbérlő.
2014. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szolhat bele a zarcserebe, maximum koltozeskor vissza kell szerelned az eredetit. Vedheted magad az o belepese ellen, fizetsz azert, hogy ott lakj.
2014. szept. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!