Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Külön bejáratú és zárható...

Külön bejáratú és zárható kiadó szoba reális lehet?

Figyelt kérdés
Heti néhány napra lenne szükségem egy szobára Budapesten. Évekig ott éltem, de mivel szobát sosem béreltem, csak teljes lakásokat, az ismerőseim pedig nem ilyen szobát, nem tudom, lehetséges-e.

#szoba #kiadó #zárható #különbejáratú
2022. nov. 9. 09:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi, mondom, minden ilyen jól jön, sose béreltem "csak szobát".


Az árakról: azon a környéken, ahol én nézelődök, 85-100 egy szoba és 135-150 egy lakás (minimum).


Ha erre rárakok egységesen fél-fél havi rezsit (az itthoni költésem alapján ez 60/2=30) akkor 115-től 180-ig terjed a skála, viszont hol vannak még az "extra" igényeim pl. az egész zár-história (nem ragaszkodnak zárcseréhez, amikor lakást béreltünk, ott is bármikor bejöhetett volna a tulaj, viszont egy kültéri ajtó+zár minőség beltérre, az már tényleg extra igény), néha barátnő, más vendégek... szerintem ennek az ára már alulról nyaldosná az olcsóbb verziójú lakás árát. Mondjuk 100+30+extrák vs 165.


HA lenne ilyen lakás, de ahogy elnézem nincs.


Valószínűleg igény sincs rá.

2022. nov. 10. 10:29
 12/13 A kérdező kommentje:
Mármint olyan lakás, ami ilyen paraméterekkel bír, mint 2-3 külön szoba, jól zárható ajtókkal.
2022. nov. 10. 10:30
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

Akad azért szoba olcsóbban (ez pl. 60 ezer), bár nem feltétlenül külön bejáratú;


[link]

2022. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!