Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Aki albérletben lakik ahhoz...

Aki albérletben lakik ahhoz milyen gyakran megy a tulaj?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran?

Milyen indokból?


Mit szólsz ehhez?


2022. nov. 10. 13:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan aki a tudtom nélkül bejárt na ott minden bizalmam kiirtották aztán volt aki havonta a lakbérpénzért jött de az ajtón sose lépet be. Akinél most lakok ez a legjobb nem is találkoztam vele csak egyszer mikor aláírtunk amúgy utalom a lakbért. Nincs takargatni valóm ne érts félre egyszerűen csak ez így egyszerű.
2022. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Én és a lakótársam szerencsések vagyunk hisz jó a kapcsolatunk a tulajjal. Havonta jön akkor rendezzük "piszkos anyagiakat". Amúgy felölem akkor jöhetne mikor akar, mivel mint már mondtam jóba vagyunk vele.
2022. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A mi bérlőnk fodrász, ezért kérte, hogy készpénzben fizethessen. A fodrászatba szoktunk elugrani a pénzért. A lakásban azóta nem voltunk, amióta kivette (több mint egy éve).
2022. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A normális az lenne, hogy havi egyszer jön elszámolni, a még normálisabb meg az, hogy egyszer sem, csak küldi a számlákat, fizetendő összeget és utalod a pénzt.
2022. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálam amikor működött a dolog, akkor úgy volt, hogy szóltak, hogy jönnek, volt kulcsa a lakáshoz, de a szobához nem. A szobát zártam, a pénzt kitettem a konyhapultra és ennyi. Néha össze futottunk akkor aláírtam hogy legyen nyoma, de ezzel gond sosem volt.


De voltak rossz élményeim is olyan tulajjal aki "az én lakásom" módon jött-ment, mert volt egy szobája amiben a lomokat tárolta. Eleinte nem volt gond, aztán jöttek olyan dolgok, hogy hazamentem és már alsógatyában mászkált a lakásban, vagy egyszer vasárnap este egyszer csak matatnak a zárnál és benyit a tulaj, hogy hát ő talált munkát és hétfőtől ott fog lakni mellettem.


Örülök, hogy már saját ingatlanom van.

2022. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Tulaj vagyok. Havonta egyszer megyek ahhoz, aki kp-ban fizet. Az átutalós bérlőmhöz 2-3 havonta. Csak ha egyeztettük és otthon van.
2022. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 NTBS ***** válasza:
100%
Havonta jött régen a pénzért.
2022. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 nemaRendőrség ***** válasza:
62%

Soha nem jött fel hozzánk a tulaj.


Mi is tervezünk venni és kiadni lakást, megbeszéljük majd hogy mi legyen.


Én kicsit bántam hogy nem jöttek, mert rumlisok vagyunk. Ha jön valaki akkor összepakoljuk a dolgainkat, de hosszútávon megtartani nem tudjuk, úgy legalább havonta egyszer összepakoltunk volna rendesen

2022. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A közmüvek (gáz, villany)a mi nevünkön vannak, csekken fizetjük. A fütés és víz benne van a lakbérbe. A lakbért utaljuk.

A tulaj pont alattunk lakik.

2008 óta lakunk itt. Még nem volt nálunk.

2022. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Havonta jön a pénzért, de akkor a párjával együtt, és képesek fél órát elbeszélgetni, kényelembe helyezni magukat, kérdés nélkül letelepedni a fotelbe.


Nem örülök neki, nekem őszintén az az ideális, hogyha küldi a számlát, én meg utalok és mondjuk évente egyszer ránéz a lakásra. Nincs takargatnivalóm, de a tulaj nem egy barátom, egyszerűen egy szolgáltatásért fizetek neki. Közel 400 ezer forintunk van nála letétben, és szerződés arról, hogy kiköltözéskor elszámolunk az esetlegesen keletkezett károkkal. Nehezen tűröm, ha ellenőrizgetnek.

2022. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!