Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadnátok kisgyerekes családna...

Kiadnátok kisgyerekes családnak a lakásotok, ha hajlandók közjegyzői okiratba foglaltatni a szerződést?

Figyelt kérdés

2022. nov. 22. 20:01
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Közjegyző okirat közokiratnak minősül, és közvetlenül végrehajtható,a kilakoltatási moratórium időtartamát kivéve kilakoltatják a jogcím nélküli lakáshasználókat.
2022. nov. 23. 12:19
 12/33 anonim ***** válasza:
97%

Fél is lehet a moratórium.


A 9. hozzászólásban leírt problémákon ez nem segít.


Aki nem akar kockáztatni, az gyerekkel, állattal rendelkezőnek nem adja ki az ingatlanját

2022. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
86%

12-es, aki nem akar kockáztatni, az egyáltalán nem adja ki az ingatlanát.


Miért, szerinted pl. egyetemistákkal nem lehet ráfaragni?

Én hallottam olyan sztorit, hogy annyira összefröcsögették olajjal a konyhai falakat, hogy a villanykapcsoló szó szerint be volt ragadva. Én a lakás tulajdonosával beszéltem, teljesen maga alatt volt, mennyire lelakták a bérlők.

Arról ne is beszéljünk, hogy esetleg a hangos bulizásaik miatt romlik meg a tulajdonos viszonya a szomszédokkal. Olyat is hallottam, hogy éjjel kettőkor a szomszéd felhívta a lakás tulajdonosát, hogy tájékoztassa: azért nem alszik, mert a szomszédban a bérlők éppen dobon (és az ő idegein) játszanak.

2022. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
16%
Nem lakoltatnak ki kisgyerekeseket.
2022. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%
14es: de, kilakoltatnak kisgyerekeseket is. A gyerek nem védmeg a kilakoltatástól.
2022. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert szerintem nem alkalmas kisgyerekes családnak az egy szobás lakásom. Ehhez képest már több (2-3), nagyobb gyerekkel is ki akarták venni.
2022. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
79%

Igen, de az en hazam kulfoldon van es itt vannak normalis torvenyek.

Bar ha van eleg jelentkezo akkor olyat valasztanek akinek nincs gyereke mert nem lakja le ugy a hazamat es ugyan annyit fizet mint a csalados.

Nekem fontosabb lenne az hogy van e rendes beveteluk. A mi orszagunkban sok ember tobbet vallal be mint amit tud teljesiteni.

2022. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 NTBS ***** válasza:
80%
Igen. De rendszeresen ellenőrizni kell.
2022. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
20%
Nekem az sem kizáró ok, ha cigány származású, csak látszódjon, hogy igenyes, dolgozó emberek
2022. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
90%

Esete válogatja. Valóban meg kell nézni, hogy kinek adod ki a lakást, de lehet pozitív és negatív irányba is csalódni.

A közjegyzői bevonás szükséges lenne.

2022. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!