Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadnátok a lakásotokat...

Kiadnátok a lakásotokat stabil munkahellyel rendelkező egyedülálló édesanyának a gyerekével a lakásotokat?

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 19:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ mit dolgozik, milyen értelmi szinten van.
2022. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fodrász.
2022. nov. 30. 20:00
 3/13 nemaRendőrség ***** válasza:
83%

Ki, de hivatalosan csak.

Lehet bukok havi párezer forintot, de biztosítva vagyok.


Közjegyzői szerződés stb.


Illetve érdemes lenne megigényelni feltöltős mérőórát ami lekapcsol ha nincs rajta egyenleg

2022. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Kizárt. Még házaspárnak sem, ha gyerek van.
2022. dec. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Csak ha fehér bőrű.
2022. dec. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Nincs lakásom, de ha lenne, akkor valószínűleg nem. Sajnos a normális embereket is hátrány éri amiatt, hogy van néhány kirívó eset, hogy nem lehet kitenni, meg sír a nem fizető anyuka, hogy őt gyerekkel nem lehet utcára tenni stb. A lakáskiadás nem egy karitatív szervezet, van elég gyerek nélküli ember, akinek ki lehet adni és az egyszerűbb.
2022. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha bármi gond van, a gyerek miatt nem lehet kirakni őket és óriási bukta lehet belőle. A másik meg az, hogy a gyerek rettentően le tud amortizálni egy lakást.
2022. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Gyerekes szülőknek maximum olyan lakást adnék ki, ami átlagos állapotú, tehát nincs drágán felújítva,amit a gyerek/háziállat könnyen tönkre tehetne.


Azonkívül csak bútorozatlanul. A légkondi esetleg jól jöhet, de pl: mindenki mosási igénye más, ne kiadott mosógépen éljen, ha lehet, mert azt is könnyű tönkretenni. Hűtőt, mikrót azért illik betenni a lakásba, tapasztalatból mondom, hogy annyira hamar nem mennek tönkre.


Mindent mást oldjon meg a bérlő, az én berendezésemet ne tegye tönkre se gyerek, se háziállat, mert a lakáskiadás valóban nem karitatív szolgálat.

2022. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy 4. Éve adok ki 1 szobát lakásomban, sajnos voltak bérlők, akik jelenlétem ellenére sem tisztelték a lakást semennyire.


Szőnyeg, fal összekenve valamivel, leállt a falióra elem miatt, erre azt a falat is összekente valahogy, mert "jót akart és csak kicserélte az elemet". Nem kapta vissza a kaució felét, mert túl sok mindent vágott tönkre nekem egy év alatt és még engedékeny is voltam.

2022. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
88%

Közjegyző előtt tett kiürítési nyilatkozat, plusz a gyerek miatt befogadó nyilatkozat. Ezekkel 1 hónap alatt kirakják bármikor ha baj van, moratórium és tél ide vagy oda.

Ezek nélkül meg senkit.

2022. dec. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!