Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért van az, hogy a tulajok...

Miért van az, hogy a tulajok azt hiszik, hogy nincs pénzem albérletre?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a tulajok azt hiszik, hogy nincs pénzem albérletre, miközben jól keresek?

Pár évvel ezelőtt sokkal rosszabb helyzetben voltam anyagilag, akkor persze akármilyen lakást kiadtak volna, szó nélkül. Most, hogy megtehetném, hogy kicsit igényesebb, felújított lakásba költözzek, most mindig belekötnek abba, hogy van-e rá pénzem. Volt olyan is, aki jövedelem igazoló lapot kért. A másik tulaj akivel beszéltem, mondta hogy szimpatikus vagyok neki, de nem tudja mennyire stabil az anyagi helyzetem. Én meg olyan vagyok, hogy nem szeretem görcsösen bizonygatni másoknak mennyit keresek. Nem jellemző rám a magamutogatás sem pl.drága ruhák. De azért zavar, hogy egy olyan dologgal vádolnak, ami nem igaz, és ezáltal nem jutok nekem megfelelő lakáshoz. Közepes árkategóriás lakásokat néztem meg(200e/hó alattiak) Ti mit tennétek a helyemben?



2023. jan. 5. 02:22
1 2 3 4
 31/31 xp ali ***** válasza:
Alja lakást könnyebben adnak ki, mert ott nem tudsz akkora kárt csinálni. Egy felújított lakásban meg igen. Ott vigyázni kell a dolgokra. Ha meg nem békességben váltok el a végén, akkor meg mégnagyobb lutri a bérbeadó számára is.
2023. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!