Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadnátok a lakásotokat 3...

Kiadnátok a lakásotokat 3 gyermekes családnak? Jogilag milyen hátrány van a gyermekes családokkal bérleti viszonynál?

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 09:09
1 2
 11/14 anonim válasza:
35%

Mi gazdagréten lakunk 54nm panelban 5en (3 gyerek, 2 felnőtt). Elferünk. Igaz nem olcsó -az állapotához képest draga- de az előttünk lévő lakók is ennyit fizettek bérleti dijra. Ők 2en voltak. Nem vagyunk hangosak nem balhezunk. Nem mindenki szereti a gyerekeket. Kívánom hogy sikerüljön albérletet találnotok. Nekünk 2 honapba telt mire sikerült. Legalább 100 albérlet érdeklödés után.


35N

2023. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon egyszerű.

Ha ki tudom adni gyeremektelen párnak, akkor nem adom ki 1 gyerekesnek.

..2 gyerekesnek....

..3 gyerekesnek....

Stb.


Ez üzlet.

A gyerek, a kisállat mind kockázat.

2023. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%

Így biztosan nem.

53 nm-re egészen biztosan nem költözne 5 tagú család, hacsak nincsen nagyon rászorulva, annyi embernek az baromira kevés élettér.

ha kénytelenek lennének mégis ilyet keresni, annak biztos az az oka, hogy nagyobbra nem telik, ergo akadhat ott bármikor olyan probléma, hogy nem tudnak/akarnak fizetni, aztán az életben nem lehet kirakni őket.

értem én, hogy a közjegyzőnél írt szerződés sok mindenre garancia lehet, de három gyerekkel aki 53 négyzetméteres lakásba akar költözni, az ad egy, nem normális, ad kettő, csóró, mint a templom egere.

Mi hárman még épp kényelmesen elvagyunk a 60-ban, de nem fakadnék sírva, ha több terünk lenne, képtelenség elférni rendesen akkora helyen ötüknek és gondolom a sima életük is eleve zajos, pláne ha panel, megbolondulnának a szomszédok is.

Amúgy komolyan nem értem, aki nem tudja a megfelelő, minimális körülményeket sem biztosítani (mert a normális élettér igenis az), miért vállal ennyi kölköt be?

2023. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk masfél szobásat akartak kivenni 4en. A félszobába gyakorlatilag egy db ágy fér be, meg mondjuk egy ikea szekrény... 47nm. Ne mondjatok már hogy ez normális.
2023. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!