Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi az ami (szinte) minden...

Mi az ami (szinte) minden albérletben van? Így megléte nem előny, hiánya hátrány. Régóta albisok elvárják, sajátjuk nincs is belőle. Esetleg le lehet bontani bútorozott és bútorozatlan kategóriára.

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk ez még nem teljesen kialakult dolog.Londonban minden lakás bútorozatlan, azaz: vannak beépített szekrények vagy garderobe, 1 kanapé. A konyhában: sütő-főző berendezés, mosogató, mosogatógép,mosógép, hűtő-fagyasztó,konyhabútor. Minden mást vigyen a bérlő.

Nálunk: bútorozatlan: a beépített dolgokon kívül (tűzhely, mosogató, konyhabútor, beépített szekrény)semmi nincsen.

bútorozott:ma már kicsit elmozdult a piac a nagyszülők használt berendezési tárgyaitól, de nagyon vegyes. Hűtőgép és mosógép általában van, meg általános berendezési tárgyak: ágy, szekrény, asztal, szék. Én apartmanszerűen berendezve adtam ki a lakást, tehát tv,bekapcsolt internetszolgáltatás,minden gép a hajszárítót is beleértve, teljes berendezés, klíma, ágynemű,teljes konyhai felszerelés.Szerintem erre a két dologra van kereslet leginkábbb, tehát az apartmanszerűre, és a londoni mintára.

2020. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beépített konyha.
2020. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mostanában keresgéltem albérletek között és pont azt látom amit az első ír.


Vagy "bútorozott" az albérlet ami azt jelenti, hogy tele van pakolva mindennel is. Legjobb mikor mozdulni nem tudsz mert vegyesen a nagyibútor az olcsó ikeával.


Bútorozatlannál pedig sokszor fogalomzavar van a gépesítéssel kapcsolatban (hűtő, mosógép, miegymás).

2020. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A bútorozott tapasztalatom szerint ezt jelenti:

Ágy, asztal, szék, ruhásszekrény, konyhaszekrény. (Hűtő, mosógép, gáztűzhely, mikró.)

2020. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hűtő, mosógép, függöny.
2020. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

8 évet éltem 4 különböző albérletben, így saját tapasztalatokból indulok ki. Mindig teljesen bútorozottat kerestem. Nyilván saját lakás nélkül bútorokat vásárolni nem akarok :D Ami nekem alap volt és volt is minden albérletemben:ágy, szekrény, íróasztal, szék, függöny, szőnyeg, kislámpa. Konyha: edények, étkészlet, tányérok, vízforraló, mikró, sütő. Persze vannak saját étkészleteim is, de mindig volt mindenből, ahol eddig laktam. Fürdő: szekrény, polcok, mosógép.. stb. Egyéb: kabáttartó, cipőtartó, szekrények.

Minden helyen volt ezen kívül jó minőségű wifi és tv is.

2020. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!