Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Közölnétek a lakótársatokkal...

Közölnétek a lakótársatokkal ha reggel mosna hogy ne mosson? nem gyakori alkalom de mikor alszok figyelhetne

Figyelt kérdés
2023. jan. 24. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Mi neked a "reggel"?

Sztem este 11- reggel 8 között ne hangoskodjon senki, ha te 10 kor még alszol az a te bajod már, nem lehet valaki csendben napközben csak mert te nem vagy hajlandó felkelni.


Meg sztem nem "közölni" kell hanem megkérni hogy figyi légszi ne moss ilyen korán.

2023. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
15%

"Mikor reggel? Ha 8-kor vagy később, nem szólhatsz egy szót sem szerintem."


Hát azért ezt így kőbe vésve biztosan nem jelenteném ki. És ha az én munkarendem olyan, hogy későig dolgozok, akkor mi a fészkes f..sznak mosson reggel 8-kor, nem bírja ki 9-ig, ha megkérem rá? :D


Beszéljétek meg. Ha nagyon akadékoskodik, akkor mondd meg neki, hogy pakoljon be, te meg majd elindítod a mosógépet, ha felkeltél.

2023. jan. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%

Nekem is volt ilyen sz@rf*szú, aki reggel 6-kor kelt és nyomta be utána egyből a mosást. Meg sem próbálta egyáltalán azt, hogy minél halkabban közlekedjen és végezze a reggeli rutint a lakásban.


Páran meg nem tudom mit picsognak a konkrét időn, nem fogjátok fel, hogy különböző életritmusú emberek is léteznek? Nem mindenki reggel 6-ra vagy 8-ra jár dolgozni a világon, képzeljétek más életet élő emberek is vannak. Ezt meg kell beszélni az együtt élő embereknek egymással. Tök mindegy, hogy a férjed/feleséged vagy egy random lakótárs, tudni kéne beszélni, ha már egy fedél alatt éltek.

2023. jan. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
#13: olyan emberekkel kell ósszeköltözni, akivel hasonló az életeitmusod
2023. jan. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
14. Ez változhat. Mindketten egyetemisták voltunk, de félévente változik az órarend, neki sok napon volt reggel 8-kor órája például, nekem sokszor csak 10-re vagy délre kellett mennem.
2023. jan. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%

"És ha az én munkarendem olyan, hogy későig dolgozok, akkor mi a fészkes f..sznak mosson reggel 8-kor, nem bírja ki 9-ig, ha megkérem rá?"

Lehet, hogy az ő munkarendje meg olyan, hogy akkor tud mosni...


Amúgy meg a legtöbb társasházban reggel 8-tól felújítási munkákat is lehet végezni.

2023. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én nem biztos, mert egyszer, akivel együtt laktam felkelt brutál korán hajatmosni, aztán beült az ágyammal közös légterű ágyába, és megszárította a haját a hajszárítóval. Felemelő volt arra a hangra felriadni. Annyira ledöbbentem, meg elgondolkodtatott, hogy ez meg milyen családból jöhet, hogy meg sem tudtam szólalni.

De jobb volt így. Manapság nem divat a hülyéket helyre tenni.

2023. ápr. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16. "Lehet, hogy az ő munkarendje meg olyan, hogy akkor tud mosni..."


Lakótársak vagyunk. Van szája, nyissa ki és mondja el nekem, hogy berakja a mosást a gépbe, én pedig indítsam el neki, miután felkeltem. Nem hiszek ebben, hogy az idegen lakótársak nem szólhatnak egymáshoz, meg nem tudnak ilyen dolgokat megbeszélni egymással. Meg lehet.

2023. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!