Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen óradíjjal dolgozik...

Milyen óradíjjal dolgozik mostanában egy takarító segítség családi háznál? Vagy egy alkalom árában szokás megállapodni, nem időben?

Figyelt kérdés

Rendszeres, nem alkalmi segítségre gondolok.

Köszönöm!



2021. aug. 23. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én 2000ft/óra
2021. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
2000/óra, vagy egy alkalom díja fixen, igen.
2021. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És szerintem jogos az első alkalommal -mivel biztos több a munka- többet fizetni.
2021. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk 5ezer Ft egy délelőttre.
2021. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hely függő, a fővárosban 2-2,5 ezer/óra, vidéken olcsóbb.
2021. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ha fix a délelőtt ára, akkor elvégzett munka van megbeszélve, vagy hogy hánytól hányig marad?


Miért kellne az első alkalommal többet fizetni?


Amúgy én arra gondoltam, hogy minden alkalommal csinál egy alapot (ami nem túl sok, porszívózás, a fürdőben wc, padló, mosdó) plusz minden alkalommal valamelyik helységben alaposabban.

2021. aug. 23. 18:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont így van, heti kétszer jön, egyszer van egy alapos nagytakarítás plusz ágyneműcsere (általában pénteken) kedden pedig csak egy frissítés (porszívózás, felmosás, wc, mosdók rendbe rakása). 15 ezret keres egy héten, igaz vidéken vagyunk, és a faluban lakik a hölgy.
2021. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Azért kell első alkalommal többet adni, mert akkor hozza fel az "alapokra", ami hetente lesz.

Szerintem az ágyneműcsere külön van, azért külön kell fizetni, és megbeszélni, hogy mi hogyan legyen.

2021. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk 3000 forint per óra. Általában 4 órát szokott maradni, és heti egyszer jön. Nyáron van hogy többször, mert az ablakpucolást külön alkalomnak számítjuk. Nálunk mosás és ágyneműcsere nincs benne, vasalás viszont igen.
2021. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon úgy tűnik, hogy akkor egyéni megbeszélés kérdése minden.


Utolsó kérdésem:

A fent említett árak mellett az eszközöket/tisztítószereket ki biztosítja? (A munkaadó, ugye?)

2021. aug. 23. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!