Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha kéthetente jár hozzátok...

Ha kéthetente jár hozzátok takarítónő, akkor milyen házimunkákat végeztek két alkalom közt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nekem elég ha kéthetente van cserélve ágyneműhuzat, de porszívózni hetente többször is szoktam, wc-t is gyakrabban takarítom, stb.

Mi az amivel várnátok két hetet - rábíznátok inkább a takrítónőre, és mi az amit hetente megcsináltok magatok is?


2022. ápr. 23. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Gyakorlatilag kompletten mindent, mivel nálunk sem elég a 2 hetente történő takarítás.

Ágyneműt nem huzatnék a takarítónővel, ha naponta jönne sem, mert az nekem valamiért túl intim dolog.

Amit utálok, mert mozgáskorlátozott vagyok és nem tudok álldogálni az a vasalás, azt szívesen lepasszolnám másnak, meg a létrázós dolgokat.

2022. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ. Amíg lakásban laktunk a párommal, hozzánk is csak két hetente jött. Közben én felszínesen takarítgattam: porszívózás, felmosás, wc takarítás, ő pedig két hetente szétkapta az egész lakást.

Az új házban hetente jár.

Én két hétig semmivel nem várnék, szerintem az már mindenből sok: portörlésből, vizkőtelenitésből stb…

2022. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak ketten lakunk már egy viszonylag nagyobb lakásban, de nem igazán keletkezik kosz, amit hetente többször is kellene takarítani. A zuhanyfülke falairól és a zuhanytálcáról naponta letörlöm a vizet, így a vizkövesedés is minimális. Elvben két hetente jön takarítónő, de most csak 1 hónap után fog és semmi különleges elkoszolódást nem látok, igaz, hogy zöldövezetben vagyunk.
2022. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A 2 hetente történő takarításnak én nem látom értelmét, pontosan az előttem leírtak miatt. Max. az ablakpucolást, létrás dolgokat, ágyneműcserét, szekrények, kamra, gardrob rendezést tudom ilyen ritkán elképzelni.
2022. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!