Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki merjem adni a lakásomat...

Ki merjem adni a lakásomat olyan bérlőknek akik borsodból jöttek? Ránézésre normálisak, de olyan rosszakat hallani.

Figyelt kérdés
Ti be mernétek vállalni? Miskolcról jöttek mennyire veszélyesek/gázosak? Tudnak fizetni? Viselkedni?

2023. márc. 11. 10:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%

Nem hiszem, hogy ezt egy felnőtt ember komolyan kérdezi!

Híres miskolciak listája:

[link]

Ezen az alapon nekik sem adhatnád ki!


Kötsz egy mindenre kiterjedő szerződést, közjegyzői kiköltözési záradékkal - ha miskolci, ha svájci az illető - és ennyi!

2023. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
A "borsodi" nálad mit takar? Cigányokról beszélsz? Mert cigánynak ne add ki, még ha a Rózsadombról jött is.
2023. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 mindentudó99 ***** válasza:
96%
Ha nem cigány nyugodtan add ki. Elnézést a normális cigányoktól. Sajnos ismeretlenül szivesen általánosít az ember. Rossz tapasztalat van bőven . Én is megjártam velük több módon. Albérlettel is. Ott hagytak tartozásokkal volt amit ellootak a házamból.
2023. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Inkább ne kockáztass,Pataki Attila is miskolci,tehét sanszos hogy ufóhívő,mulatós zenész, futóbolond lesz az albérlőd.
2023. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire retardált vagy, akkor inkább senkinek ne adj ki lakást, mert csak szívni fognak veled.
2023. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy neked nincs kiadó lakásod, nem kell a másikat retardáltnak nevezni… irigység rossz dolog. Kicsit többet dolgoztál volna neked is lehetne…
2023. márc. 11. 22:25
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Na remek. Egy retardált proli, aki nyilván ahelyett, hogy magába nézne, rögtön bedobja a rettentően proli "azé irigykedsz mert nekem lakásom van" kártyát. Mint egy tipikus retardált proli.
2023. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
98%

Miskolci vagyok.

Miért kell ennyire előítéletesnek lenni???

Éveket laktam Pesten, mindig mindnehol tisztaság, és rend volt. Időben fizettünk mindig, volt hogy 3 hónapot előre is akár.

Ha igen, nem vagyok cigány, csak Miskolci MAGYAR EMBER! amúgy meg a nem Miskolci is ha akarja akkor szetveri a lakásod,nem fizet, ellop mindent... Kar általositani🙄

2023. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
8-as kérdezd meg azoktól a miskolciaktól, akik nem fizetnek és leélnek mindent. Irigykedésből tönkreteszik a másét.
2023. márc. 12. 11:40
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Magyarul eljutottunk oda, hogy szó sincsen kiadásról, csak a kérdező szeretett volna cigányozni egyet burkoltan. Megtetted kérdező, kiverheted rá.
2023. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!