Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan tudok Budapesten...

Hogyan tudok Budapesten megfelelő albérletet találni?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy általában az albérleteknél van kaució de én nem tudok kauciót fizetni. Nem tudom melyik oldalon érdeklődjek, nincs telefonszámom csak email címem, jövőre töltöm be a 18-at és nekem már pontosan aznap, 2024 augusztus 10.-én be kell költöznöm! 80 ezer forint havidíj alatti albérletet keresek, lehetőleg kertes ház, egy szobás elegendő, macskát viszek. Legalább 5-6 évig fogok ott tartózkodni amíg elvégzem az egyetemet és Kaliforniába költözöm. Valaki tud segíteni?

2023. máj. 10. 23:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig még sok idő van, de jól teszed ha előre gondolkodsz. Ilyen korban én már diákmunka keretében dolgoztam és gyüjtögettem, neked is ezt javaslom.

Emellett a legjobb tudásod szerint tanulj és készülj, mert a jó eredmény belépő a kollégiumba. Ennek hiányában, 2-3 szaktárssal összefogva, közösen is ki tudtok bérelni egy lakást. Ha nagyon pénz szűkében vagy, a diákhitel is egy lehetőség.

Sok sikert az érettségihez és a további tanulmányokhoz! Hajrá!

2023. máj. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan kezdem irigyelni a mai fiatalságot, amiért ilyen könnyed természetességgel tolják a különféle drogokat, amitől utána ilyeneket hallucinálnak.


Valóban mindenki a 18. évét aznap betöltött, keresőképtelen, macskás embernek adja ki a kertes házát 80 ezer forintért.


jó, tudom, hogy troll a kérdező, csak látom, hogy van, aki elhiszi

2023. máj. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

ja, meg kaliforniába költözik

én a Marsra, és krokodillal költöznék palotába, 30 erzem van rá havonta

2023. máj. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
2 barnamedvevel koltoznek,havi 50 ezrem van egy belvarosi lakasra 200 nm-es privat tetokerje legyen. Kauciot nem fizetek,mert a berbeado halala eseten nem kspnam vissza :D :D
2023. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm! Eddig nem tudtam, hogy létezik olyan, hogy diákhitel, ez nagy segítség!

A többi válaszolónak pedig elárulnám, hogy nem vagyok troll, csak előre tervezem a jövőmet! Valaki nem tudna ajánlani egy albérletet amibe pont 2024 Augusztus 10.-én tudnék beköltözni és nem kell kauciót fizetnem? Nagyon fontos lenne! Én nem fogok a szüleimnél maradni tovább, a 18. szülinapomon nekem azonnal el kell onnan mennem!

2023. máj. 11. 13:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de önmagában az, hogy 15 hónapra előre keresel albérletet, borzasztó komolytalanná teszi a kérdést, a többi részlet csak rátesz egy lapáttal macskástul, Kaliforniástul. A bérbeadó pusztán a két szép szemedért ígérje oda neked ilyen sok időre előre az ingatlanát előre kialkudott áron, kaució nélkül? Esetleg az alapítandó vállalatod 0,1%-os tulajdonrészéért cserébe?
2023. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6+ Még előszerződést sem köthetsz, amíg nem vagy nagykorú.
2023. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
ez egy jo vicc volt
2023. máj. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem most keresem az albérletet előre, csak tudni szeretném, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy pont 2024. Augusztus 10.-én tudjak beköltözni egy albérletbe. Egy hónappal előtte fogok keresni egyet 2024 Júliusában és megbeszélek mindent az albérlet kiadójával. Csak nem tudom, hogy ez, hogyan lehetne megoldható, hol keressek egy megfelelőt. Tudom, hogy vannak erre internetes oldalak ahol meg vannak hirdetve albérletek, csak gondoltam valaki tud segíteni itt, vagy ajánlani egy albérletet amit majd 2024 Augusztusában fog kiadni. Ha valaki ismer olyan személyt aki egy házat vagy lakást bérbe akar adni olcsón 2024 Augusztusában Budapesten az szóljon!!! Nyílván nem most, majd 1-2 hónappal előtte szóljon valaki valamikor 2024 júliusban.


Tudom, hogy 18 év alatt nem lehet szerződést kötni, pont aznap fogom betölteni a 18-at, akkor fogom alárni a bérbeadási szerződést amikor odamegyek beköltözni!

2023. máj. 13. 16:38
 10/13 anonim ***** válasza:
lol :D en jot nevettem a kerdesen :D
2023. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!